Thailand’da Emdiğim Sik

Selamlar götünü siktirebilmiş ve zevkin doruğuna ulaşabilmiş arkadaşlara. Ben de başımdan geçmiş kısa bir başarısız olayı yazmayı uygun gördüm. Bundan birkaç ay evvel tatile (Thailand) Pukhet adasına gittim. Pukhet adası, ‘Ladyboy’ denen Travesti veya halk dili ile ibnelerin bol olduğu bir yer. Orada bir kadınla tanıştım ve kaldığım pansiyona götürdüm, 5 gün boyunca sikişip durduk. Fakat kadın benden çok genç olmasına rağmen istediğim zevki tam alamıyordum. Hatta son günde sikişirken, daha boşalmadan sikim inmişti. Ertesi gün tatilim bitecek, pansiyonu terk edip ülkeden çıkacaktım. O siktiğim kadın o geceyi evinde geçirmek istedi. Belki de çok haklı idi, onu istediği şekilde sikemiyordum.

Moralim bozulmuş, iktidarsızlık korkusu içime kurşun gibi çökmüştü. Kara kara düşünürken, bir yandan da kirli çamaşırlarımı temizlemeciye götürmek için hazırlanıyordum. Pansiyonun önüne çıktım, yolun karşısında uzun boylu, ince yapılı bir bayan bana bakıp, ellerini yarı beline bir iki çekerek, ‘Sikişelim mi?’ işareti yapıyor ve yine elini ağzına götürüp, ‘Yalarım, emerim!’ işareti veriyordu. Benim de aklım iktidarsızlığımla meşgul, kafa işareti ile ‘Hayır istemiyorum!’ dedim. Ve yoluma devam ederek temizlemeciye gittim. Dönüşte yine aynı bayan tekrar aynı işareti verince, gelmesini işaret ettim. Yanıma geldi ve anlaştık, yukarı odaya çıktık.

Ben içeride dudaklarından öpmeye başladım. O ise, beni istemiyormuş gibi, yarı gönülsüz geri itiyordu. Ben de biraz kızmaya hazır bir şekilde geri çekildim. Aslında çekilmek istemiyordum, çünkü sikim nedense kazık gibi oldu. Ben hiç tepki göstermeme fırsat olmadan, bana açıklaması gereken bir şey olduğunu söyledi. “Buyur, nedir?” dedim. Bana kendisinin ‘Ladyboy’ (Travesti, ibne) olduğunu söylediğinde sinirden kudurmuştum. Onu o anda ordan kovmak, hatta dövmek geçti içimden. Ama aynı anda bir erkekle olmanın nasıl bir şey olduğunu da çok merak ediyordum. Ve üstelik o öteki kadının amını sikerken inen sikim şimdi patlayacak gibi idi. “Tamam, önemli değil, birlikte olalım!” dedim ve tekrar öpüşmeye başladık…

Ayakta karşılıklı soyunmaya başladık. ‘Ladyboy’ bana arkasını dönerek soyundu, sonra iki eliyle sikini kapatarak döndü. Sikini görmek istediğimi söyleyerek, ellerini tuttum kenara çektim. Siki kalkmış, fakat ufak bir siki vardı. Sikinin kafası aşağı doğru eğik bir tipi vardı. Sikini yalamak için inanılmaz bir istek belirdi içimde ve o eğri siki ile beni sikmesini arzu ettim. (Ben daha küçük yaşlarda iken tecrübesizce yine aynı yaş gurubu arkadaşlarla sözüm ona sikişiyorduk, yani benim götüme 3-5 sik girdi ama ne olduğunu bilmeden, biri sokup çıkarıyor, sonra öteki sokuyordu) Galiba bu sebepten dolayı şimdi de sikilmek istiyordum. Eğildim, ‘Ladyboy’un sikini ağzıma aldım. Kendimin hoşuna gidecek şekilde itina ile yalıyor ve emiyordum. Eee, yıllarca iyi kötü sikim yalandı, emildi. O kadar hoşuma gitti ki yalamak, siki ile beraber taşşaklarını da rahatlıkla emiyor ve yalıyordum. Siki tam dilimin üstünde iken, dilimi uzatıp taşşak torbalarını da yalıyordum.

Aldığım zevkten kendimden geçmiştim. Sikinin erkeksi kokusu ve tadı öyle güzeldi ki, anlatacak kelimeler bulmak çok zor, tek kelime ile muhteşem bir duygu! Sikini hiç ağzımdan çıkartmak istemiyor, kendimden geçmis bir şekilde yaladıkça yalıyordum. Sadece, keşke ağzımdaki sik biraz daha büyük olsaydı diye şansıma lanet okuyordum. Birden omzumdan geri itildim, ‘Ladyboy’ “Dur, yoksa geliyorum!” diyerek sikini ağzımdan çıkardı. Ağzımın suları ile kayganlaşmış sikinin götüme girmesinin ne hoş olacağını düşünüp, arkamı döndüm, domalıp beni sikmesini istedim. Elime bol tükürük alıp götüme sürdüm ve kocam olmasını istediğim ‘Ladyboy’un bana sahip olmasını bekledim. Sikini götüme değdirdiğinde zevkten çıldıracak gibiydim. Benim taşşaklarım normalin on kat fazlası çalışıp, menileri sikimin ucuna taşıyor ve hiç ellemeden boşalmak üzere idim.

Ama ‘Ladyboy’ bir türlü götüme sokamıyor, beni sikemiyordu. Birkaç denemeden sonra erkeğim olsun diye arzuladığım kişinin neden ‘Ladyboy’luk yaptığını anladım. Daha götüme sokamadan boşaldı ve benim götüm halen bakire!

Yarraklarınızı öperek iyi günler diliyorum.