Sik Sevdası Yüzünden Randevu Evine Düştüm

Selamlar, size hikayemi, İstanbulda çalıştığım Randevu evinden, mola verdiğim bir saatte yazıyorum. Adım Kübra, aslen Konyalıyım. 18 yaşında, masmavi gözleri olan, 1.78 boyunda, 61 kiloda, aşırı seks düşkünü bir genç kızım. Sikişmeye 16 yaşımda başladım. Sınıf arkadaşlarımın henüz yeni kalkmaya başlayan siklerini kaç kez indirdiğimi bilmiyorum. 16 yaşımda mahallenin çoğu üstümden geçti. Sike doymuyor, hep sikilmek istiyordum. Bu bende bağımlılık yapmıştı. Güzel bir kız olduğum için yaraksız kalmıyordum, ama yinede yetmiyordu bana. Hoyratça kullanılmak, aç erkeklerin kadınsızlıktan çatlayan siklerini tüm deliklerimde istiyordum.

Eski kocası yüzünden Pavyona düşmüş eski komşumuz Neriman abla, annemi ziyarete geldi. Konya gibi mutahassıp bir yerde oturduğumuz için Neriman ablayı herkes yadırgıyordu. Annem öğretmen olduğu için modern görüşlüydü ve Neriman ablayı birkaç günlüğüne misafir etti. Daha sonra annemle gizli gizli konuşurlarken kulak misafiri olmuştum. Neriman ablanın anneme dediği, “Pavyon çok iyi, sike sike yaşatıyorlar, inan sperme, erkeğe doydum, hele götüm siksiz duramaz oldu, ayrıcada paraya para demiyorsun!” sözleri beni iyice tahrik etti. Akşam bankacı babam, anneme, “Vay be! Nerimana helal olsun valla! Bügün bize hesap açtırdı, 50.000 Dolar para yapmış 1 yılda. Otobüs gibi çalışmış karı!” dedi. Annem de, “Eee, öğretmenlikten gelen paradan ne olacak! Al kendine Neriman gibi karı, paraya para deme! Yada bırak ben de sikişeyim, seni zengin edeyim!” diye babamı azarladı.

Bir fırsatını bulup, Neriman ablayla yalnız konuştum. Ona merakla pavyon hayatını sorunca, bana, “Her işin iyi yanı da vardır, kötü yanı da! Hem niye bu kadar merak ediyorsun?” dedi. “Hiiç, acaba çok azgın erkek geliyor mu, seks yapmak istiyorlar mı? diye merak ediyorum!” dedim. Neriman abla güldü, “Sürüsüne bereket!” dedi. Ben pavyona gelen erkeklerle ilgili birkaç soru daha sorunca, Neriman abla, “Bak Kübra kızım, lafı dolaştırmayacam. Bu bir iki gündür gezdiğim yerlerde çok ilginç şeyler duydum senin hakkında. Adın çıkmış buralarda. Senin için Nerimandan sonraki en esaslı kaltak diyorlar! Gel burda harcanma, Üniversitede okumaya diye yanıma gel, hem bir sürü kocan olur, yaraksız kalmazsın, hemde bol paran!” dedi. Neriman abla Konyadan ayrılmadan, bana gizlice, İstanbulda yeni bir pavyona başlıyacağını söyleyip, telefonunu verdi.

O sene İstanbulda bir Üniversitenin Su Ürünleri bölümünü kazanmış, fakat beğenmediğim için gitmeyi düşünmüyordum. Ama Neriman ablayla konuştuklarımızdan sonra gitmeyi kafaya koymuştum. Hem her tür sike doyacak, hem de para kazanacaktım. Aileme, “Hem okuyup hem çalışacağım.” diye yalan söyleyip doğru İstanbula Neriman ablanın yanına gittim. 3-5 günlük misafirlik sonrası Neriman abla, “Aynı gençliğime benziyorsun Kübracım, ama sen çok çok daha güzelsin, kararını verdin mi?” dedi. Ben de, “Neriman ablacım, sike doyamıyorum, 16 yaşımdan beri hep sikiştim. Para kazanmayı da istiyorum, ama sikilmem ve tatmin olmam da önemli!” dedim. “Kızım günde kaç sik seni tatmin eder?” deyince, “Ablacım günde en az 9-10 yarrak olsun, hoyratça sikileyim, acıtsınlar, acımasınlar!” dedim. “Haklısın Kübracım, 16 yaşında almışsın tadını, artık normal sikler seni tatmin etmez. Pavyonda iyi kazanırsın, ama günde en fazla 2 sik görürsün. Gel seni Randevu evine vereyim, sike sike kudurturlar, hem vizite ücreti düşük te olsa sürümden kazanırsın!” diyerek, beni Pezevenk Ökkeşle tanıştırdı. Ökkeş benim dostum olacak, sikişten kazandığım parayı o yönetecekti. Severek kabul ettim ve Randevu evi maceram böylece başladı.

Her gün, her türlü sikiliyorum. Geçenlerde yaşlı bir adam geldi, torunu yaşında olan beni, öyle bir sikti ki anlatamam! Her gün amıma götüme giren yarrakları sayamıyorum. Aç herifler 50-100 lira Vizite ödeyip, karşılığında beni istedikleri gibi, tüm döllerini vücuduma yayarak sikiyorlar. Hele 4 posta ve üstü atanların yaraklarının kölesi oluyor, para falan da istemiyorum. Sikiş yatağımın çarşafları sperm lekesiyle dolu. Yanlış anlamayın, hep içime attırtıyorum, ama göt deliğimden sızan, amımdan taşan spermler çarşafı kirletiyor. İki paralık Orospu muamelesi görüp sikilmek apayrı bir haz veriyor bana. Bu arada dostum Ökkeş te sikişten kazandığım paralarımın çoğunu kumara yatırıyor. Siki sağolsun, yine de iyi para biriktirdim. Ökkeşim bazen, “Bugün benimsin!” diye, kanırta kanırta siker beni, tüm gün kocam olur. Ökkeş 55 yaşında ama iyi sikiyor. Ara sıra beni sikmeye gelen gençlere aşık oluyorum, ama çoğu evlilik provası için gelip, sonradan tekrar namuslu taze karılarına gidiyorlar. Ben de köküne kadar sikilmekle kalıyorum. Neriman abla bana, “Sakın aşık olma Kübracım, ye siklerini otur aşşağıya! Zaten bizim gibi kaşarlanmış karılara bir koca yetmez!” diyor.

Evet arkadaşlar, yazımı burda sonlandırıp, artık gitmem gerekiyor. Ökkeşim kapıya vuruyor. Eee, namımı duyan tüm abaza erkekler çalıştığım Randevu evine koşuyor. Sıradaki kalkmış sikleri çatlamadan indirmem lazım. Tüm sikici erkeklerin yaraklarından öpüyorum! Hoşçakalın!