Orospu Sikmek İçin Gittim, Karşıma Karım Çıktı

Selamlar, ben Engin. Çocukluğumdan beri İstanbul’da oturuyorum. 13 yıllık evliyim. Karımı severek ve isteyerek evlendim. Birbirimizi çok seviyoruz, çok ta mükemmel bir sex hayatımız var. Karım Banu özel bir şirkette yönetici olarak çalışıyor. Karım her zaman bakımlı ve rahat giyinmeyi sever, ben de kendisine bu konuda hiç karışmam, çünkü işi gereği bakımlı olmak zorunda. Ve işyerinde çalıştığı arkadaşlarına da baktığım zaman, hepsi de karım gibi bakımlı ve rahat giyiniyorlar. Karım sempatik bir kişi olduğu için, işarkadaşları tarafından çok sevilir. Karım işyerinde sürekli bilgisayarın başında olduğundan, bazen işlerini yetiştiremediği durumlarda eve iş getirip, saatlerce evdeki bilgisayarın başında çalışırdı. Ben de, bilgisayar merakım olmadığı için onu rahat bırakır, işlerini bitirmesini beklerdim.

Bir Cuma akşamı gece saat 11’e kadar çalışıp, çok yorulduğunu, duşa girmek istediğini ve sonra da yatmak istediğini söyleyip duşa gitti. Yaklaşık bir saat sonra duştan çıktığında, her zaman bakımlı olan karım, tüm vücudunu elden geçirmiş, tertemiz olmuştu. Üstüne bir şey giymeden çırıl çıplak yattı. Ben de 15 dakika sonra yanına gittim ve yattım. Karıma dokunduğumda, “Hayatım çok yorgunum, yarın erken kalkıp anneme gideceğim, onu Doktora götüreceğim, bu gecenin acısını yarın akşam çıkartırız!” dedi. Ben de sesimi çıkarmadım, karımı öptüm ve uyuduk.

Sabah kalktığımızda, karım her zamanki gibi rahat ve seksi biçimde giyinip, evden çıktık. Karımı annesine bırakıp, ben de işyerime gittim. Karım gün içinde birkaç kez aradı konuştuk, annesi iyiymiş. Daha sonra saat 5 gibi beni tekrar aradı, ablasıyla konuşmuş, ablasının canı sıkılmış, ona gitmek istediğini ve bu gece orda kalmak istediğini söyleyince, “Tamam aşkım, sorun değil.” dedim ve kapadık. O gün bir daha konuşmadık. Akşam saat 8 gibi eve gittim. 2 tane bira içtim ve 11 gibi de yattım. Gece saat 3’te telefonumun çalmasıyla uyandım. Arayan 2 hafta önce tanıştığım bir arkadaşımdı, “Kusura bakma Engin rahatsız ettim. Uyandırdım galiba? Fakat seninle konuşmam lazım, aşağıda arabada bekliyorum, yengeme çaktırmadan bir iki saatliğine dışarı çıkabilirmisin?” dedi. Ben de, karımın evde olmadığını, 2 dakika sonra dışarda olacağımı söyledim. Giyinip dışarı çıktım. Arkadaşın arabasına bindik ve yola koyulduk. “Hayırdır? Nereye gidiyoruz?” diye sorduğumda, kısaca anlattı. Bir şirketin ihalesini almaya çalıştıklarını, evde o şirketten bir kadın olduğunu, arkadaşıyla birlikte kadını yarrağa doyuramadıklarını ve benim de gelip onlara yardım etmemi istiyor, ihaleyi alabilmeleri için bunun çok önemli olduğunu söylüyordu. Ben de, evde karım olmadığı için rahatlıkla bu gece kaçamak yapabileceğimi düşündüm ve eve gittik.

Eve girdik fakat evde kimse yoktu. Evde bakınmaya başladık. Yatakodasında, yatakta uyuyorlardı. Ben arkadaşa, “Uyandır sen kadını!” deyip salona geçtim. 2 dakika sonra arkadaşım geldi, “Uyandırdım, geliyor Orospu!” dedi. Bana bir Bira verdikten sonra, arkadaşı uyanmasın diye salonun ışıklarını kapadı. 5 dakika sonra salona üzerinde erkek gömleği olan bir kadın girdi ve “Neden karanlıkta oturuyorsunuz?” deyip ışıkları yaktı. Ben o esnada küçük dilimi yutacaktım! Bir Orospu beklerken, karım karşımda bir erkek gömleğiyle duruyordu! O da beni görünce ne yapacağını şaşırdı ve dondu kaldı. Bir an şaşkınlığımı üzerimden atıp ayağa kalktım ve ne yapacağımı bilmeden elimi tokalaşmak için uzattım, “Merhaba ben Engin!” dedim. O da bozuntuya vermeden, “Ben Banu, memnun oldum.” dedi ve tekli koltuğa oturdu. Ben hiç bir şey söylemeden Biramı içmeye devam ettim ve bira bitti. Arkadaşım karıma, “Bira almaya gidiyorum, sen de içermisin?” dedi. Karım da, ‘Evet’ anlamında kafasını salladı.

Arkadaş Bira almaya gidince karım bana, “Lütfen birşey söyleme, eve gidince konuşalım!” dedi. Ben de, “Tamam! Sus!” dedim. Biralar geldi, arkadaşım içmiyordu ve “İzniniz olursa yatmak istiyorum, siz keyfinize bakın!” dedi ve yatmaya gitti. Evde derin bir sessizlik oldu, ne ben, ne de karım konuşuyorduk. Karım oturduğu koltuktan kalkıp yanıma geldi, boynuma sarılıp sessizce ağlamaya başladı. “Lütfen affet beni!” diye hem ağlıyor, hemde boynumu öpüyor, dudaklarımdan öpmeye çalışıyordu. Karımın ağlamasına dayanamadım ve ben de ona sarıldım öpüşmeye başladık. Adrenalinimiz yükselmişti ve karım biraz rahatlamıştı. Hiç bir şey olmamış gibi sevişmeye başlamıştık. Karım amının yalanmasına bayılırdı, elleriyle kafamı aşağıya, amına doğru itmeye başlamıştı. Amına indim ve biraz önce başkalarının siktiği amı yalamaya başladım.

Karım almış olduğu zevkten titreyerek ağzıma boşaldı. Beni yere iterek halının üstüne uzattı, üzerime çıkıp yarrağımın üzerine oturdu ve inip kalkmaya başladı. Karımın kaç defa Orgazm olduğunu hatırlamıyorum, ama bende artık dayanacak hal kalmamıştı ve amının derinliklerine patladım. O sırada arkadaşım içeri girdi ve “Banu hanım biz senin içine boşalamadık, fakat Engin boşaldı?” deyince, karım, “Lütfen bizi yalnız bırakırmısın!” dedi. Arkadaşım da, (Banunun benim karım olduğunu bilmiyormuş!), “Kolay gelsin Banu hanım!” dedi ve yatmaya gitti. Biz o gece sabaha kadar uyumadan, her türlü pozisyonda sikiştik. Sabah saat 8:00 gibi karımı orda bırakıp, ben eve gittim…

Karım da saat 11:00 gibi geldi eve. O gün tatildi ve ikimiz de evdeydik. Karımla konuşmak istiyordum, fakat kelimeler boğazımda düğümleniyordu, ne diyeceğimi, nasıl başlayacağımı bilmiyordum. Salonda oturuyorduk, karım yanıma geldi ve anlatmaya başladı. Bu ihalenin kendi çalıştığı şirket için de çok önemli olduğunu, o yüzden karşı şirketin sorumlularını memnun etmesi için, patronun kendisini adamlara gönderdiğini anlattı ve “Ne yapmamı istiyorsun?” diye sordu. Bir anda ayağa kalktım, pantolonumu çıkardım ve “Yala! Anasını siktiğimin Orospusu seni!” deyip sikimi ağzına verdim. Karım büyük bir iştahla sikimi yalamaya başladı. Benim de kelimeler ağzımdan dökülmeye başladı, “Peki bu sabah ben ordan ayrıldıktan sonra neden geç geldin?” diye sordum. Karım da, “Sabah sen gidince ben de çıkmak için hazırlanmaya başladım, fakat uyandılar ve son bir kez sikişmek istediklerini söylediler, ben de mecburen işlerini bitirip öyle geldim!” dedi. Ben de o sırada duymuş olduğum hırs ve hazla karımın suratına boşalıp, “Yatalım artık!” dedim. Karım yüzünü sildi, gittik yattık. Karımı öptüm ve gecenin yorgunluğuyla bütün gün uyuduk. Bu olanlara rağmen karımı çok seviyorum ve hep seveceğim…