İğne Yaptırmaya Gelen Bakire Kızı Siktim

Mrb, ben Yaşar, sağlık sektöründeyim. Çalıştığım hastanenin anlaşma yaptığı alışveriş merkezlerinin birinin revirinde görevlendirildim. Sabah ondan akşam ona kadar çalışıyordum ve tabi ilk günler çok sıkılmıştım. Sonra birgün diş apsesi yüzünden iğne yaptırmaya 18 yaşında bir kız geldi, çok güzeldi. Sedyeye uzanıp kalçasını açtığında gözlerime inanamadım, okadar beyaz ve sıkı bir kalçası vardı ki, bir an atlamak geldi içimden, kendimi zor tutmuştum ona saldırmamak için. Neyse iğneyi yaptım, fakat bundan sonraki iğneye geldiğinde iğne yerlerine masaj yapılması gerektiğini söyledim, O da olur dedi.

Artık her iğneden sonra kalçalarına masaj yapıyordum böylece. Tabi masaj yaparken, elimde olmadan sikim kalkıyordu ve boşalıyordum. Bir gün yine kalçalarına masaj yaparken onun benimkini dikizlediğini fark ettim. Dikizlediğini çakmamış gibi yapıp, aralıklarla sikimi okşuyordum ve boşaldığımda beyaz formamdan ıslaklık belli olmuştu. Sonraki günlerde de devam ettim kalçalarına masaj yapmaya ve sikimle oynayıp boşalmaya. Artık son iğnesini yaptığımda onun artık o güzel kalçalarına dokunamayacağım diye moralım çok bozuktu ve iğneyi yapıp geri çekilmiştim ki, ‘Çok acıdığını, masaj yapmamı’ söyledi. Ben de moralım bozuk bir halde önemsiz bir şekilde masaj yapmaya başladım. Bana dönüp, “Her zaman daha iyi masaj yapardın, bugün ne oldu?” dedi.

Ben de, “Bu senin son iğnen. Seni birdaha göremeyeceğimden ve birdaha dokunamayacağımdan dolayıdır.” dedim. “Nasıl yani?” dedi. Derin bir iç çekerek, “Kalçaların çok güzel, onlara sahip olmak için neler vermezdim.” dedim. O da, “Belliydi onları istediğin, her masajda nasıl boşaldığını gördüm.” deyince, dayanamayıp dudaklarına yapışıverdim ve öpmeye başladım. Beni bir an geri itekledi ve “Ben daha bakireyim, öpüşebiliriz ve sevişebiliriz, ama içime giremezsin, kızlığıma dokundurmam.” dedi. “Tamam, kızlığına ellemem.” dedim. “İyi ohalde, akşam çıkışta gelirim.” dedi ve öpüp çıktı.

Tabii gittikten sonra saatler geçmek bilmedi benim için. Sonunda vakit gelmişti, revire geldi. Evdekilerden, bu gece bir kızarkadaşında kalacğını söyleyerek izin almış. Saat on buçuk olmuştu, güvenlik heryeri kontrol edip kalanları çıkartmaktaydı. Hemen kapıyı kilitleyip ışıkları sondürdüm. Saat onbir gibi alışveriş merkezinin kapıları kilitlenmiş, içerde yalnız ikimiz kalmıştık. Hemen yapıştım dudaklarına. Çok korktuğu belliydi, titriyordu. Aralıklarla, “İçime girmeden yapalım.” deyip duruyordu. Göğüslerini yalamaya başladığımda inanılmaz derecede inliyordu. Küçücük ve öyle sert göğüslerı vardı ki, ısırmaya çalıştığımda bile diş geçmek bilmiyordu.

Göğüslerinden aşağıya doğru yalamaya başladım. Tam küloduna geldiğimde kafamdan tutup, “Ne olur içime girme, kızlığım giderse ailem beni öldürür.” diye yalvarıyordu. Ben de, “Tamam, sen merak etme.” dedim ve yalamaya devam ettim. Amcığının üzerini kapatan o beyaz külodunu sıyırdığımda gözlerime inanamamıştım. Kaymak gibi, hiç mi ama hiç tüy yoktu ve amcığı küçücüktü. Gerçi daha 18 yaşında olan bakire bir kız için doğaldı, ama yinede böylesine taze bir amcığı yalayıp içine girmemek olmazdı. Amcığını iyice yaladıktan sonra, elimle amcığının dudaklarını araladığımda ses çıkarmadığını fark ettim. Hemen sikimi çıkarıp kızın üzerine atladım. Sikimi amcığının üstünde sürtmeye başlamıştım ki, bana, “Sikini görmek istiyorum.” dedi.

Biraz doğrulup sikimi gösterdiğimde, “O ne öyleee?” diye çığlık attı. Hemen elimle ağzını kapadım ve “Ne oldu?” dedim. “Bu benim izlediğim zenci filimlerindeki kadar büyük. Eğer birgün evlenirsem, gerdekte kızlığımı böyle birşeyin bozması için dua ederim.” dedi. Ben de, “Bunun şimdi olmasını istermisin?” diye sordum. “Asla, babam öldürür beni.” dedi. Aslen Karadenizlilermiş, “Bizde kızlık çok önemli.” dedi. Ben de, “Tamam, o halde arkanı dön, götten sikecem seni.” dedim. “Ordan hiç yaptırmadım daha, hem nasıl alacam bunu arkama, çok büyük, olmaz.” dedi. İyice kudurmuştum artık, “Ya kızlığını, ya da arka deliğini bozmak istiyorum.” dedim. “Hayır, olmaz.” deyip geri çekildi ve üzerini giymeye çalıştı.

Giyinip gitmesine izin vermedim, ellerinden tutup, “Ya kızlığını verirsin, ya da arkana sokarım. Eğer kabul etmezsen olanları ailene anlatırım.” dedim. Çok korktu, sesini çıkartamıyordu, “Sadece ağzıma alayım ne olur?” dedi. “İyi, al bakalım ağzına, sonrasını düşünürüz.” dedim ve sikimi o küçücük ağzına verdim. İlk başta sadece sikimin kafasını öpüp yalıyordu, “Aç ağzını, iyice al ağzına.” deyip ağzını açtırdım ve ağzına sokup çıkarmaya başladım. Ara sıra fazla itekliyor, gırtlağına kadar sokuyordum. Nefes almakta zorlanıyor, gözlerinden yaşlar geliyordu. İyice azmıştım, mutlaka amını ya da götünü sikmek istiyordum. Bunu hemen ters çevirip domalttım, sikimin kafasını tükürükleyip dayadım götünün deliğine. Fakat ne kadar uğraşsamda götüne girmedi, kafasını dahi alamıyordu…

Delirmiştim iyice, bunu sırtüstü yatırıp, “Kısmet amına girmekmiş.” dedim. Beni iteklemeye, bana engel olmaya çalışıyordu. Ellerini tutup üzerine çıktım ve sikimi dayadım amına. Sikimi her itişimde bağırıyordu, yalvarıyordu, “Çok canım acıdı, bırak gideyim.” deyip duruyordu. Bense artık patlamak üzereydim. İlk hamleyi yaptığımda amının biraz açıldığını hissettim ve bütün gücümle sikimi içine ittim. Amı öyle dardı ki, sikim bile acıdı. Tamamen içine girdiğimde, kız birkez daha acıyla bağırdı ve sesi kesildi. Bayıldığını farkettim. Kızı ayıltmadan, tam 15 dakika kadar siktim ve amına boşaldım. Sikimi amından çıkardığımda, sikimin her tarafından ve kızın amından bacaklarına doğru, kanla karışık spermler süzülüyordu.

Kağıt havlu ile sikimi ve onun amını temizledim. Sonra alkollü petlerle onu ayıltığımda, şaşkın bir halde bana bakarak, “Ne oldu?” dedi. Ben de, “Kızlığın gitti, artık benim oldun.” dedim. Bana sarılıp ağlamaya başladı. Onu biraz teselli ettikten sonra, tekrar öpüşmeye ve sevişmeye başladık. Sikimi amına dayayıp içine girmek istediğimde, amı yine çok dardı ve halen çok acı çekıyordu. O gece sabaha kadar, kızın amını doyasıya siktim. Sabah yanımdan ayrılırken, “Artık bundan sonra seni hayatta bırakmam.” dedi ve gitti. O günden sonra her buluştğumuzda, ilk kuytu yerde mutlaka sikiyorum. Tam iki aydır da hergün 5 – 10 dakikalığına da olsa revire geliyor ve hemen tuvalette amını sikip gönderiyorum.

Amını hergün siksemde aklımda sürekli arkadaki küçük deliği vardı. Nekadar uğraştıysam da götten vermiyordu orospu. Mutlaka o daracık götünü sikmek istiyordum ve fırsat bekliyordum. Derken birgün onun çalıştığı katta işyeri olan bir arkadaşımdan, bizim kızın patronuyla sikiştiğini, götten verdiğini öğrendim. Gerçekten de patronuyla araları bozuktu, oysa şimdi maaşına zam bile almıştı, eğer patronuyla sikişmiyorsa patronu durup dururken neden zam versin ki? O gün yine yanıma geldiğinde, yine sikişmek için tuvalete girdik. Tuvalette bunu amından sikerken, patronuyla götten sikiştiğini öğrendiğimi söylediğimde, bana, “Kızma ne olur, mecbur kaldım, götten vermesem beni işten atacaktı pezevenk. Hatta sikişmemek için ona (bakireyim) diye yalan bile söyledim. O da ilk başta benim kızlığımı bozmaktan korkuyor, sadece amıma sürtünüp boşalıyordu, fakat sonradan götümü sikmeye başladı ve götümü her sikmesinin karşılığında da bana yarım maaş veriyor. Bilse benim bakire olmadığımı, o da amımı sikmek isterdi.” dedi.

İşte beklediğim fırsat elime geçmişti, buna, “Orospu, bana siktirmediğin götünü demek patronuna siktiriyorsun, ha? Bundan sonra o götünü ben de sikecem.” dedim. Bana, “Yaa, patronumun siki küçücük, onunkini rahat alabiliyorum, senin kocaman yarrağını nasıl alırım götüme?” dedi. “Alırsın, alırsın merak etme.” deyip bunu ters çevirdim, yüzü klozete gelecek şekilde domalttım. Yarrağımı götünün deliğine dayayıp yavaş yavaş itekledim. Sonunda kafası girince bu öyle bir bağırdı ki, o anda tuvalette gelen birisi, “Ne oluyor orda?” dedi. Bizden ses çıkmayınca, bizim kabinin kapısını yumruklayıp, “Kapıyı derhal açmazsanız güvenliğe haber vereceğim.” diye tehdit etti. Mecbur açmak zorundaydım, değilse olay dallanıp budaklanacak, herkese rezil olacaktık, olay çok farklı yerlere gelecekti. Kapıyı açtığımda bu kişinin bizim temizlikçi Osman abi olduğunu gördüm.

“Aman Osman abi, kulun kölen olayım kimseye anlatma.” diye yalvarmaya başladım. Osman abi, “Merak etmeyin, kimseye söylemem.” deyip, hemen sikini çıkardı ve kızın ağzına uzattı. Ben de kız da çaresizdik, kız mecbur Osman abinin sikini ağzına aldı. Osman abi bana, “Hadi sen de o yarım kalan işini bitir.” dedi. Ben hemen kızın arkasında yerimi alıp, yeniden götüne sokma girişimlerine başladım. Kızın götünü biran önce sikip o ortamdan kurtulmak istiyordum. Yarrağımı tüm gücümle kızın götüne geçirdiğimde, Osman abi bağırarak kıza bir tokat patlattı. Osman abi kızın ağzından çekti ve sikine bakmaya başladı. Ben götüne geçirince, kız acıdan onun sikini ısırmıştı. Ben o saniye kızın götüne boşaldım ve sikimi çekip giyinmeye başladım. Osman abinin siki kanıyordu ve o sinirle, “Amına koyduğumun orospusu, sikimi ısırırsın ha?” deyip kızın arkasına geçti ve arkadan amına soktu ve bir iki kez gidip geldikten sonra boşaldı.

Hiç oyalanmadan hemen toparlandık, kız da saçını başını düzelttikten sonra, tuvaletten ayrı ayrı çıktık. Kız gittikten sonra biz Osman abiyle kafeteryada biraz oturup birşeyler içtik. Osman abi bana, “Bundan sonra sikeceğin zaman kızı benim temizlik deposuna getir, orası müsait, gelen giden olmaz.” dedi. Artık o günden sonra hep Osman abinin deposunda sikişiyoruz, Osman abi de her seferinde yanımızda kalıp benim kocaman yarrağımı ve kızı sikişimi seyrediyor…