30’uma Kadar Aktif Bir Erkek İken, Travesti Oldum

Merhaba arkadaşlar, 38 yaşındayım, ama halen 22’lik bir kadın görünümündeyim. 90-65-80 ölçülere sahip, 30 yaşıma kadar aktif, 30’umdan sonra travesti olan biriyim. Doğrusunu söylemek gerekirse bu site, benim gibi farklı cinsel tercihleri olan insanlara da yer veren harika bir site. Ben de sizlere, sonunda travesti olmama neden olan özelimi itiraf edeceğim…

Çok samimi olduğum, evli bir arkadaşım var ve inanılmaz güzellikte de bir karısı var. Arkadaşım biraz hızlıdır, ne bulursa siker, erkek veya kadın farketmez. Arada bir evlerine giderim ve evlerine gittiğim zaman çok hoş vakit geçiririm. Göz banyosu yaparım açıkcası. Karısı çok güzel frikik verir, (Gösteririm ama vermem!) der gibisinden. Yine bir akşam onlarda oturmuş, yemek yeyip içki içiyoruz. Karısı mini bir etek, askılı bir bluz giymiş. Altına sütyen takmadığı halde o dip-diri göğüsleri belli oluyordu. Arkadaşım arada bir karısının dudaklarına öpücük konduruyor, bacaklarını elliyor, göğüslerini bluzun üzerinden okşuyor, karısı uyardığı zaman da, “Boş ver, bir şey olmaz!” diyordu.

Sonunda dayanamadım ve arkadaşıma “Bak, beni de aranıza almak için bunları yapıyorsan, niyetin buysa açık konuş!” dedim. Arkadaşım manalı manalı baktı ve “Bana kalsa ben çoktan hazırım, karım kabul ederse neden olmasın?” dedi. Karısı da arkadaşıma kızarak, “Demek beni bir başkasıyla paylaşmaya hazırsın, öyle mi? Madem bu kadar hazırsın, tamam o zaman!” dedi ve bir çırpıda bluzunu sıyırdı. Arkadaşım, “Ya benşaka yaptım!” falan gibi laflarla geçiştirmeye çalıştıysa da, karısı, “Ok yaydan çıktı artık, bu gece bu macerayı yaşacağız, bunu sen istedin!” dedi ve kocasının önüne diz çöküp sikini pantolonun üzerinden okşamaya başladı. Arkadaşımla göz göze geldik, aptallaşmıştı, ne diyeceğini bilemiyordu, ama halinden de memnundu.

Karısı pantolonun fermuarını açıp, elini pantolunun önünden içeri sokup, kocasının sikini dışarı çıkardı. Kazık gibi olmuş, sırım gibi dümdüz bir yarak! Karısı sıvazlamaya başladı yarağı. Bir yandan eliyle sıvazlıyor, bir yandan da sikinin başını ağzına alıp emiyor, dilini üzerinde gezdiriyordu. Artık arkadaşım da gömleğini çıkartmaya başladı. Yavaş yavaş ben de onlara sokuldum ve karısının saçlarını okşamaya başladım. Karısı bu sefer bana doğru dönüp baktı ve diğer eliyle de benim pantolunun üzerinden sikimle oynamaya başladı. Ben kemerimi çözüp pantolonumu çıkardım, bir külot ve üzerimde bir gömlekle kaldım.

Karısı sikimi külodumdan çıkarıp eline aldı ve oynuyordu. Az sonra arkadaşım da, ben de, çırıl-çıplak kaldık. Karısının üzerinde ise sadece etek kalmıştı. Arkadaşım karısını kollarından tutup ayağa kaldırdı ve kendisi sandalyeye oturup, karısının göğüsleriyle oynamaya, onları yalamaya başladı. Ben de ayağa kalktım ve karısının yanına yaklaştım, göğüslerinde ellerimi gezdirmeye, boynunu öpmeye başladım, dudaklarına doğru gitmeye başladım. Arkadaşım karısının eteğini sıyırıp, bacaklarının arasına kafasını gömdü. Karısı ve ben ayaktayız, arkadaşım karısının önünde diz çökmüş, karısının göbeğini yalıyordu.

Az sonra arkadaşım karısının külodunu çıkartınca, artık üçümüz de tamamen çıplaktık. Karısı, “Hadi yatağa geçelim!” dedi ve hep birlikte yatakodasına geçtik. Karısı sırtüstü yatağa uzandı. Arkadaşım karısının bacaklarının arasına girip amını yalamaya başladı. Ben de benim ufaklığı karısının ağzına verdim. Karısı benim sikimi yalıyor, arkadaşım da karısının amını yalıyordu. Ben fazla dayanamadım ve karısının ağzına patladım. Karısı son damlasına kadar yuttu menilerimi. Arkadaşımla karısı 69 oldular. Ben kenara çekilip onları izleyerek otuzbir çekmeye başladım. Arkadaşım karısını tekrar yatırıp yalamaya başladı. Boynunu, dudaklarını, göğüslerini yalayarak tekrar aşağılara indi. O uzun sikini yavaş yavaş karısının amına gömmeye başladı…

Hızla sokup, yavaş yavaş geri çekiyor, tekrar hızla sokuyor ve yavaş yavaş geri çekiyor, karısı altında inim-inim inliyordu. Bir anda, sikini karısının amından çıkarıp ağzına vermesiyle boşalması bir oldu. Arkadaşım bütün menilerini karısının ağzına boşalttı ve yatağa, karısının yanına uzandı. Artık sıra bana gelmişti. Karısı ile öpüşmeye başladık. Karısı kocasının menilerinin hepsini yutmamış, bir kısmını ağzında tutuyordu. Karısı ile öpüşürken meniler benim de ağzıma bulaşıyordu, doğrusu çok hoş bir tadı vardı. Ben karısıyla sevişirken, bir anda arkadaşımın elini kalçalarımda hissetmeye başladım. Bu benim için tarif edilmez güzel bir duygu idi…

Arkadaşımın parmakları göt deliğimin üzerinde dolaşmaya başladı. Daha hiçbir erkekle bu kadar yakın bir temasım olmamıştı, ve hoşuma gitmeye başlamıştı. Ben karısını öpmeye, sevymeye devam ediyorum, arkadaşım da bana iyice sokulup, bir yandan sırtımı öpüyor, bir yandan da orta parmağını götümün deliğinesokmaya çalışıyordu. Ben sanki götümü parmaklamasını istemiyormuşum gibi davranmaya başladım, ama içimden devam etmesini istiyordum aslında. Ben karısını sikmeyi geciktiriyor, sevişmeyi uzattıkça uzatıyordum. Arkadaşım daha da ileri gitmeye başladı. Arkama geçip, göt deliğimi yalamaya başladığında, bende ipler çoktan kopmuştu bile…

Arkadaşım ellerini kasıklarıma doğru sokup, belimi hafifçe yukarı kaldırdı. Ben de dizlerimi çekerek, kalçalarımı yukarı kaldırdım. Karısı bir anda pozisyon değiştirdi ve 69 pozisyonuna geldik. Karısı benim sikimi yalarken, ben onun amını yalıyordum. Arkadaşım ise, benim göt deliğimi yalıyor ve parmağını götüme sokup çıkarıyordu, beni iyice kıvama getirmişti, ve sikecekti artık! Ben de dayanılmaz bir istek içerisinde, bir an evvel sikilmeyi, o zevki tatmayı istiyordum artık! Arkadaşımın karısı sikimi yalıyordu, ben artık kendimi arkadaşıma bırakmıştım. Arkadaşım sırtımı öperek yukarı doğru çıkmaya, ensemi, kulak memelerimi yalamaya başladı. Bu arada, siki de kalçama değiyordu ve alev-alev yanıyordu.

Arkadaşım kulağıma yaklaşıp, “Birazdan senin kocan olacağım!” dedi. Ben zaten kendimi tamamen ona bırakmıştım. Vücudumda yalanmadık yer bırakmadı, bir tek sikimi yalamamıştı. Karısının amına parmaklarını sokup çıkardı ve karısının amsuyunu göt deliğime sürdü. Benden uzanmamı istedi. Karısı kenara çekildi ve ben yüzükoyun yatağa uzandım. Karısını üzerimde domalttı ve sikini önce karısına soktu. Sonra karısının amsuyuna bulanmış sikini, yavaş yavaş benim göt deliğime sokmaya başladı. Hafif bir yüklenmeyle sikinin kafası göt deliğime girmişti. Canım çok yanmıştı. Altından kaçmaya, kurtulmaya çalıştım, ama üzerime öyle bir abanmıştı ki, kaçmayı bırak, kıpırdamaya bile imkan yoktu!

“Senin kocan olacağım artık, seni yarağımın hastası yapacağım!” diyerek öyle bir yüklendi ki, bir anda bayılacam sandım. Yarrağının yarısından fazlası götüme girmişti. Götümün içinde yarağının alev alev yanışnı hissedebiliyordum resmen. Bir 15-20 saniye kadar durdu, sonra yavaş yavaş git gel yapmaya başladı. Göt deliğime sokuyor ve geri çekiyordu durmadan. Arkadaşım beni sikerken, karısı da götüme girip çıkan kocasının sikine tükürüyordu. Artık çok rahat içime girip çıkıyordu, zevkin doruklarına çıkmıştım, ilk kez sikiliyordum ve harika bir duygu idi. Arkadaşım kendisini tutuyordu ve hemen boşalmıyordu. Yarağını götümden tamamen çıkardı, iki eliyle kalçalarımı iyice ayırdı, göt deliğime öyle bir tükürdü ki, o tükürüğün hepsini içimde hissettim. Tekrar sikini soktuğunda rahatlamıştım.

Canım artık yanmıyordu, aksine çok zevk alıyordum. Resmen sikiliyordum ve arkadaşımın karısı olmuştum. Arkadaşım tam 20 dakika boyunca götümü sikti ve sonrasında içime öyle bir boşaldı ki, menisinin her fışkırmasında kökleyerek boşalıyordu ve o menilerinin sıcaklığını içimde hissediyordum. Aldığım o zevkle ben de boşalmıştım. Arkadaşım sikini içimden çıkarıp yanıma uzandığında, götümde hafif bir ağrı vardı. Ama sikilmenin verdiği zevkin yanında bu ağrının lafı bile olmaz. Bana, “Artık sen benim karımsın. Seni benden başka kimse sikmeyecek, hep ben sikeceğim. Karım senin, ama ikiniz de benimsiniz!” deyip, dudaklarıma bir öpücük kondurdu ve banyoya gitti…

Banyoda sikini yıkayıp geldi ve sikini karısının ağzına verdi. Karısı, kocasının sikini yalayarak sordu, “Kocacığım, bana sikini yalattırıp kaldırtıyorsun, ama kim indirecek?” dedi. Arkadaşım da, “Levent indirecek!” dedi. Canıma minnet, beni bir daha sikecekti. Karısı, “O zaman, kim indirecekse o yalayıp kaldırsın!” dedi. Arkadaşım da bana doğru yöneldi ve “Hadi bakalım karıcığım, kaldır bakalım ufaklığı da vazifesini yapsın!” dedi. Hayatımda daha hiç ağzıma yarak almamıştım. Sikilmekten çekinmeyen ben, ağzıma almaktan çekinmiştim. Bana, “Karımı öperken, karımın ağzından benim döllerimi yalamaya ve seni sikerken altımda zevkten kıvranmaya çekinmedin de, yarrağımı yalamaktan mı çekiniyorsun, lan ibne!” deyince, o yarağı yalamanın bir görev olduğunu anladım. Yarağını ürkerek elime aldım, yavaşca dudaklarıma değdirdim ve yavaş yavaş öpmeye başladım.

Aniden saçlarımdan tutup, kafamı geriye doğru çekti ve “Aç lan ağzını ibne!” dedi. Ben daha ağzımı aralamamla beraber, yarağını ağzıma sokması bir oldu. Seri bir şekilde yarrağını ağzıma sokup çıkarıyordu. Hoşuma gitmişti, önce götümden sikmişti, şimdi de ağzımdan sikiyordu. Artık iyice yalamaya, somurmaya ve emmeye başlamıştım. Arkadaşım yatağa sırtüstü uzanmıştı, ben önünde domalmış yarağını yalıyordum, karısı da arkama geçip göt deliğime tükürüyor, parmaklarını göt deliğime sokuyor, beni tekrar kocasına, yani ikimizin kocasına, erkeğimize hazırlıyordu! Göt deliğim iyice açılmıştı, artık götümde karısının üç parmağını birden hissediyordum.

Az sonra arkadaşımın yarağı kazık gibi olmuş ve zevk suları gelmeye başlamıştı, çok hoş bir tadı vardı, yalamaya doyamıyordum! Sonunda arkadaşımın o kocaman siki artık köküne kadar ağzımın içinde idi. Beniyatağa yatırdı, boynumdan başladı öpmeye. Bir kadınla sevişir gibi benimle sevişiyordu. Onun için ben bir erkek değildim artık, bir kadındım. Karısı benim sikimi yalarken, kendisi de bütün vücudumu yalıyordu. Dilini ağzımın içine sokup, yılan gibi kıvrandırıyor, alev alev yanan o dudakları ile beni emiyordu. Ben boşalmak üzereydim, boşalacağımı söylediğimde, sikinin üzerine boşalmamı istedi ve ben bütün menilerimi kocam olan arkadaşımın yarağının üzerine boşalttım…

Bana, “Şimdi seni kendi menilerin ile sikeceğim!” dedi. Beni önüne domalttı, yarağının üzerinden parmakları ile aldığı menilerimi göt deliğime sürdü. Kalçalarımı iyice ayırıp göt deliğime tükürdükten sonra, öyle bir kökledi ki, bu sefer canım çok yanmıştı. Bir anda tuvalete gidesim gelmişti. Ona içimden çıkmasını, tuvalete gideceğimi söylediğimde, “Seni sıçırana kadar sikeceğim, ondan sonra gidersin tuvalete!” dedi vebeni bırakmadı. Hızlı hızlı gidip geliyordu, öncesinde içime boşalttığı menilerinin verdiği kayganlıkla yarağı çok rahat girip çıkıyordu. Yarağını tamamen çıkarıyor, başını göt deliğime dayıyor ve birden hızla köklüyordu. Artık taşakları taşaklarıma değiyordu. Zorlanıyordum, tuvalete gitmem gerekiyordu. Yalvarmaya başladım, dayanamadı içimden çıktı, kendimi tuvalete zor attım…

Tuvalete oturduğumda, içimdeki menileri ile kanla karışık tuvaletimi yaptım. Canımın yanması artmıştı, çok fena olmuştum. Tuvaletimi bitirdim, zorlanarak odaya geldim ve sırtüstü yatağa uzandım. Beni yan çevirdi, “Hiç kurtuluşun yok, bu gece sabaha kadar sikişeceğiz!” dedi. Sol yanıma dönmüştüm, sağ bacağımı yukarı kaldırdı, arkadan göt deliğime yarağını dayayıp köklemesi ile hepsini birden sokması bir oldu. Artık hızlı hızlı girip çıkıyordu, nefesi sıklaşmıştı, boşalacaktı. Bir anda içimden çıkıp, sikini ağzıma verdi ve boşalmaya başladı. Bütün menilerini ağzıma boşaltmıştı. Yutabildiğimi yuttum, yutamadığımı da karısı yüzümden yaladı… O gece beni tam 4 kez sikmişti, iki kez yatırarak, bir kez ayakta ellerimi duvara dayayarak, bir kez de yerde köpek siker gibi sikmişti! Bu kadar sikilmenin üzerine, gecenin finalini de benkarısını sikerek yapmıştım.

3 yıl sürdü bu üçlü ilişkimiz. Her sikişmemiz ilk başlangıçtaki gibi oluyordu, önce birlikte karısının ağzına veriyorduk, sonra o önce karısını sikiyor, arkasından da beni sikiyordu. 3 yılın sonunda yurtdışına gitmeleri ile ilişkimiz [ne yazık ki] sona erdi. Ondan sonra hayatıma bir çok erkek girdi. Ama hiçbiri yeni sevgilim olan ve şu an 25 yaşında olan Oktay’ın verdiği zevki vermedi. Artık genç sevgilim Oktay ile birlikte yaşıyorum. Kendisi bildiğim tanıdığım tüm erkeklerden daha hızlı ve daha iyi bir sikici.

Ha unutmadan, bu arada sevgilim Oktay’ın, yatağımın çok iyi olduğunu, ama bir eksiğimin olduğunu, bu eksikliğimi tamamlamam halinde, çok daha iyi olacağı tavsiyesi üzerine, gördüğüm hormon tedavisi sonucunda, 90-65-80 ölçülerinde tam bir dişi, tam bir travesti oldum artık. Oktay’ın beni sırtüstü yatırıp, bacaklarımı ayırıp, 90 cm’lik göğüslerimi emerken beni sikmesi yokmu, tarif edilmez bir duygu. Oktay’ın, yumruk gibi başı olan, damarlı, oldukça kalın ve büyük sikini, bir bebek gibi, ağzıma alarak emerek uyumak ise en büyük zevkim oldu artık…