Üvey Annemin Külotları

Gençliğimden beri kadın külotlarına karşı hep ilgim olmuştur. Hâlâ da devam ediyor. Şu anda bu satırları yazarken bile hâlâ altımda sexy bir kadın külotu var. Herşey 16 yaşımdayken evde yalnız olduğum bir gün başladı. Evde yalnızdım ve canım sıkılıyordu. Bir anda üvey annemin yatak odasına gitmeye karar verdim, yatağının üstünde pamuklu siyah külotunu gördüm. İnsan bu yaşlarda biraz meraklı olur. Korkarak ama bir merakla yatağın üzerinde duran siyah külotu elime aldım. Üvey anneme ait külotu denemeye karar verdim. Sık sık çamaşır kataloglarında gördüğüm külotlardan biri üvey anneme aitti ve ben denemek istiyordum. Açıkçası üzerimde nasıl duracağını merak ediyordum. Hemen üzerimdekileri çıkarttım ve üvey annemin siyah külotunu giydim. Yumuşaktı ve kalçalarımı ancak kapatıyordu.

Sikim kocaman olmuş, siyah külotun içine sığmıyordu. Siyah külotun üzerinden sikimi okşayarak 31 çekmeye başlamıştım. İnanılmaz güzel bir duyguydu ama hiç yaşamadığım. Birkaç dakika sonra siyah külotun içine ılık ılık boşalmaya başladım. Bir rüyadaydım sanki daha önce hiç görmediğim. Siyah külotun ön kısmı döllerimle dolmuştu. Titrek ellerimle üvey annemin siyah külotunu bacaklarımdan kaydırarak çıkarttım. Ve yatağın üzerine aldığım yere bıraktım. Üvey annemin daha eve gelmesine epeyce bir zaman vardı, buda külotun kuruması için yeterliydi. Şimdi düşünüyorum da ama bu aptalca bir düşünceydi, nasıl böyle bir aptallık yapmıştım…

Çok zaman geçmemişti. Odamda oturuyordum. Kapının açılmasını duymamla birlikte, beni de bir korku almıştı. Birkaç saat önceki zevkten hiçbir eser kalmamıştı. Kalp atışlarım hızlanmış, adrenalim yükselmişti. Üvey annem birazdan döllerimle dolu külotunu bulunca ne tepki verecekti? Üvey annemin yürürken ayağındaki terliklerin çıkarttığı sesler evin içinde yankılanıyordu. Sesler kesildi ve odamın kapısı açıldı. Üvey annem sakin bir ses tonuyla “Birkaç dakikalığına benim odama gelir misin?” diyerek odasına gitti. Hiçbir şey düşünemiyordum. Ne yapacaktım? Ne cevap verecektim?

Odasına girdim. Yatağın kenarına oturmuş, elinde siyah külotu tutuyordu. Külotu bana göstererek, “Bunun hakkında bir şey biliyorsundur umarım?” dedi. Donmuştum. Kekeleyerek, “Hayır, bilmiyorum.” dedim. Gözlerini gözlerime dikerek “Yalan söylüyorsun!” dedi. Yakalanmıştım, suçluydum. Özür diledim. Yatağa, onun yanına oturmamı söyledi, dediğini yaptım yanına oturdum. Pek kızmışa benzemiyordu. Yine sakin ve yumuşak bir ses tonuyla bana ne yaptığımı sordu. Onun sakin konuşmalarından cesaret alarak, beni yanlış anlamamasını, sadece kadın külotlarını giymeyi ve onlarla kendimi tatmin ettiğimi ve normal bir erkek olduğumu ona söyledim.

Üvey annem, “Eğer sadece kendini tatmin etmek için giyiyorsan sorun yok, ama kendini bir erkek gibi değil de bir kadın gibi hissediyorsan, hemen doktora gitmemiz lazım.” dedi. “Ayrıca bundan sonra bunları kullanmak istediğin zaman bana önceden haber ver!” dedi. Başımı öne eğip, kafamı olur anlamında salladım. Büyük bir yükten kurtulmuştum. Artık istediğim zaman kadın külotları giyebilirdim, hemde üvey anneminkileri. Bana kendisi izin vermişti, inanamıyordum!

İki gün sonra okuldan eve gelmiştim. Kızkardeşim evde yoktu. Üvey annemin odasından sesini duydum. Eşyalarımı odama bırakıp üvey annemin yatak odasına gittim. Amacım üvey annemin birkaç külotunu alıp 31 çekmekti. Kapıyı açınca şok oldum. Çünkü üvey annem yatağına uzanmıştı ve üzerinde beyaz satenden külot ve sütyeni çok güzeldi ve ayağında da beyaz çorapları vardı. İri göğüsleri sütyeninden taşmış, fırlayacak gibiydi. Sikim kalkmaya başlamış ve pantolonumda çadır kurmuştu. Üvey annem gözümün önünde bir seks ilahesi gibi duruyordu. Sikim inanılmaz sertleşmişti. Üvey annem bunun farkına varmış ve gözlerini pantolonumdaki kabarıklığa dikmişti.

Sexy ve yumuşak ses tonuyla beni yanına çağırdı. Yatağa yaklaştım. Üvey annem elleriyle kalkmış sikimi pantolonumun üzerinden okşamaya başladı. Yataktaki kadının üvey annem olduğunu tamamen unutmuş, kendimi olayın akışına bırakmıştım. Üvey annem sikimi okşuyor ve okşadıkça sikim daha da kalkıyordu. İçim içime sığmıyor fırtınalar kopuyordu. Vücudum alev alev yanmaya başlamıştı. Üvey annem kemerimi çözüp pantolonumun düğmelerini açtı. Daha sonra ben de pantolonumu çıkartıp karşısında sadece külotumla kaldım. Sikim külotuma sığmıyor, ucu dışarı çıkıyordu. Üvey annem gözlerimin içine bakarak, “Benim külotumu giymek ister misin?” diye sordu. Cevap veremeden sadece başımı salladım…

Bir eli hâlâ külotumun üzerinden sikimi okşarken, diğer eliyle de yatağın üzerinde duran kırmızı külotu alarak bana uzattı. Çok sexy bir külottu, daha önce hiç görmediğim kadar güzeldi. İpekti, kenarları ince dantellerle süslü ve ön tarafında yeşil işlemeli bir gül vardı. Ellerim titreyerek külotu aldım. Bir çırpıda altımdaki külotu çıkartıp üvey annemin bana uzattığı külotu giydim. İstem dişi olarak makyaj masanın aynasında kendimi seyrettim. Üvey annemin sexy kırmızı ipek külotu üzerimde harika duruyordu. Kalçalarımı kırmızı külotun üstünden okşadım, içim bir tuhaf olmuştu. Ardından sikimi külotun üzerinden okşadım. Kırmızı ipek külotun içine sığmayan ve başı dışarıda kalmış sikimin ucundan erkeklik sıvım çıkıyordu…

Üvey annem de bu arada yataktan kalkmış ve arkamdan bana sarılmış, giymiş olduğum kırmızı külotunun üzerinden sikimi okşuyordu. Kısık sesle kulağıma, “Biliyorum beni istiyorsun. Biliyorum beni bu sexy çamaşırlar içinde seviyorsun. Biliyorum onların içindeyken beni istiyorsun!” dedi. Elimden tuttu ve yatağa sırt üstü uzandı. “Ama unutma ben senin annenim, sadece fantazilerinde olduğu gibi olacak. Benimle birlikte olmayacaksın. Anlat ne istiyorsun?” dedi. Evet kendimi üvey annemin külotları ile tatmin ederken asla üvey annemi aklıma getirmiyordum. Asıl olan benim için onun sexy külotlarıydı…

“Aslında seni hiçbir zaman bir seks objesi olarak düşünmedim. Sen benim annemsin. Ben sadece senin sexy külotlarını istiyorum.” dedim. “Al ohalde, hepsi senin olsun!” dedi. Bacaklarını ayırdı. Üvey annemin bacaklarını havaya kaldırdım ve kalkmış olan sikimi külotun üzerinden üvey annemin külotuna sürtmeye başladım. Üvey annemin amı yanıyordu. Bunu hissedebiliyordum. Gözlerimi üvey annemin gözlerine diktim, O’da bana bakıyordu. Yavaş yavaş sikimi külotuna sürtüyordum. Üvey Annem, “Nasıl böyle mi daha güzel, yoksa sadece külotlarım mı?” diye sordu. “Böylesi inanılmaz zevkli, bundan sonra hep böyle yapalım. Çok sıcaksın yanıyorsun ve beni de yakıyorsun.” dedim.

“Söyle bana, en çok hangi külotumu seviyorsun? En çok hangisine döllerini boşaltmak istiyorsun?” diye sordu. “Bu beyaz külotun çok güzel, yumuşacık. Her zaman döllerimi külotlarına akıtmak istiyorum. Onları hep döllerimle yıkamak istiyorum. Ne olur beni külotlarından mahrum etme anne!” dedim. Üvey annem ani bir hareketle beni üstünden attı ve beni sırtüstü yatağa yatırdı. “Şimdi sana bir sürprizim var!” dedi ve yataktan kalkarak külotlarını koyduğu komodinin çekmecesini açıp, beyaz bir külot daha getirdi. Üvey annem getirdiği beyaz saten külotu arka kısmı sikimin üzerini kapatacak şekilde sikimin üzerine koydu ve elleriyle bana 31 çektirmeye başladı. “Nasıl, hoşuna gidiyor mu?” dedi. “Evet, çok güzel, ne olur durma, devam et!” dedim.

Üvey annem bir süre böyle devam ettikten sonra yüzü sikimin hizasına gelecek şekilde uzandı. Ne yapmaya çalıştığını anlamaya çalışırken, birden sikimi ağzına aldı. Ağzıyla sikim arasında üvey annemin beyaz külotu vardı. Üvey annem başını yukarı aşağı oynatıyordu. Bunlar bir hayal olmalıydı. Ama güzel bir hayal. Artık kendimi tutamaz olmuştum. Nerdeyse boşalmak üzereydim. “Anne geliyorum, devam et durma, döllerimle ağzını doldurmak istiyorum!” diye inledim. Üvey annem sikimi ağzından çıkarttı ve sikimi dibinden kavrayarak tuttu. Boşalıyordum…

Üvey annem beyaz külotuna akmakta olan döllerimi seyrediyordu. Üvey annem sikimi yukarı aşağı sıvazlayarak içimdeki bütün döllerin külotuna akmasını sağlamıştı. Sikimi orta kısmından sıkmış, döllerimin dışarı akmasına izin vermiyordu. Beyaz külot döllerimle ıslanmış, külotun sikimin başına değen kısmından yavaş yavaş dışarı sızmaya başlamıştı. Üvey annem dudaklarını açarak döllerimle dolu olan beyaz saten külotu ağzına aldı. Sikimin başını emmeye başladı. Üvey annem döllerimin hepsini temizlemiş ve onları yutmuştu.

O günden sonra üvey annemle böyle olayları çok sık yaşadık, ama asla benimle beraber olmadı…