Sonunda Aradığım Dipdiri Kalın Yarrağı Buldum

Merhabalar, adım Neşet, 48 yaşındayım. Aşağıda anlatacaklarımı geçen sene yaşadım. Hem de önceden planlamadığım, aklımdan geçirmediğim halde…

Otelin barında, hemen yanı başımda oturan, genç adamla neredeyse dirsek temasıyla dikiliyor ve içkilerimizi yudumluyorduk. Otel ve bu nedenle de bar çok kalabalıkdı. Gelen bara takılıyor, insanlar yığıldıkça yığılıyordu. Masalar da doluydu. Bara gelen her yeni bir şahışla, hafif bir kıpırdanma başlıyor, herkes yeni gelene de yer açma kaygısına kapılıyordu. Bu nedenle yanımdaki genç adam da bana doğru yaklaştıkça yaklaşıyordu. Artık o hale gelmiştik ki, neredeyse ten tene dikilecektik. Bir yandan da sohbet ediyorduk.

O bana doğru sokuldukça içimde birşeyler kıpırdamaya başladı. Bana neler oluyordu bilmiyordum. Ama bildiğim bir şey varsa, o da bu genç adamla ilgili olarak kafamda canlanan fantaziler olmuştu. O’nu istiyordum. Öyle veya böyle onu istiyordum. Sanki onun da beni istediğine dair bir duyguya kapılmıştım. Yer açma bahanesiyle bana yaklaştıkça yaklaşan adamın sıcaklığını algılar bir haldeyken, o sağa veya sola doğru yaptığı hareketlerde, usul usul orama burama dokunuyordu. Bir bana bir diğerlerine laf yetiştirmeyi de ihmal etmiyordu. Öbür yanındaki adamla sohbet ederken tuhaf bir şekilde onu kıskanmaya başlıyordum. Sanki oyuncağım elimden alınacak gibi geliyordu. Usulca cebimden oda anahtarımı çıkararak, bir müddet elimde tuttum. Bir ara onunda görebileceği bir şekilde bardakların yanına bir yere koydum. Oda numaramı farkettiğinde bana hafifçe gülümsedi. Mesajımı almıştı.

Bir bardak içki söyleyip beraberimde yukarı çıkaracaktım. Oradan ayrılırken kasıtlı bir şekilde, düşündüklerimden ötürü zaten önümde sertleşmiş olan yarrağımı o genç adama sürterek yukarıya yönlendim. Ama O da boş durmamış, kimseye hissettirmeden götümü hafifçe okşamıştı. Bu durum tarifsiz bir ölçüde hoşuma gitti. Kısa bir süre sonra yukarıda beni çoktan kollarına almış, oda kapısının hemen yanında sırtımı duvara dayamış, kendisi de tüm vücudunu bana yapıştırmıştı. Hem de içeri girer girmez, hiç konuşmadan. Dudaklarıyla dudaklarımı, yarrağı ile yarrağımı, gövdesiyle de duvara dayalı gövdemi eziyordu. Her iki eliyle de, suratımı, baldırlarımı, kıçımı yani dek getirdiği her yerimi okşuyordu. Anlamıştım. Beni karısı yapacaktı.

Bu yaşımda, hayatımda ilk kez bir erkekle sevişiyordum. Bu garip bir olaydı. Ama dahi garibi ise korkunç bir zevk almam, onun aktif sevişkenliği neticesinde de karısı olmayı baştan kabul etmemdi. Ohalde bana düşen onu mutlu etmekti. Kendimi duygularıma ve onun isteklerine bıraktım. Hiçbir şekilde direnmiyordum. O’da bunu hissettikçe coşuyordu. Dilimi, dudaklarımı emiyor, boynumu yalıyor, her tarafımı okşuyordu. Ne zaman soyunmuştuk, beni nasıl soymuştu. Hiçbir şeyi hatırlamıyorum. Sadece bulutların üzerinde gibiydim. Yatağa doğru yöneldik. Sırt üstü uzandı yatağa. “Yala beni, aşkım. Bitir beni!” diye inliyordu. Üzerine uzandım. Ellerim vücudunda gezinirken, dudaklarım, nefesim ve dilimle her tarafında dolaşıyorduk. Sonsuz bir isteriklikle hızlı hızlı seviyordum onu. Benden menun kalmalıydı. Tahmin edemiyeceği kadar azdırmalıydım onu. Oohhh, yarrağı ağzımdaydı. Onun o kalın, dipdiri yarrağını boğazıma kadar sokup çıkarıyordum.

Ne kadar zaman geçti bilmiyorum, ama yarrağı sertliğe iyice kilitlenmiş ve hem benim yalayışımdan, hem de akan suyundan ötürü kayganlaşmıştı. Artık içimi yarrağıyla doldurabilirdim. Acıyacaktı ama ilk seferde normaldı. Elimle yarrağını diktim ve göt deliğime sürtmeye başladım. Bir taraftan da onu süzüyordum. Zevkten gözleri kısılmış, burun delikleri irileşek açılmış, sanki körük gibi soluyordu. Sürekli “Ooooh, aşkım, harikasın.” diye inliyordu. Artık içime almalıydım, o muteşem erkekliği. Yarrağının o güzel başını göt deliğime dayadım. Üstüne oturdum. Zaten zevkten uzunca bir süredir seyirmekte olan göt deliğim yarrağının kafasını kertiğine kadar almıştı bile. Ben yarrağının, hayır artık benim olan yarrağın üstüne oturup kalkıyor, her oturuşta da götümü daha sertçe bastırıyor, ve biraz daha fazlasını alıyordum içime. Santim santim daha derinlerime kayıyordu. O ne muhteşem bir acıydı. O ne muhteşem bir hazdı. Göt deliğim onun yarrağını yutmak istercesine kendiliğinden açılıp kapanıyordu. Böylelikle köküne kadar aldım içime. İçim dolu dolu olmuştu. Önce biraz öylece bu güzel yarrağın üzerinde oturdum.

İçimdeki yarrak ta bir kalp gibi seyiriyodu. Yavaş yavaş hareket etmeye başladım. Ben oturup kalkıyordum. O da benim ritmime uyarak içime girip girip çıkıyordu. İniltilerimiz, seslerimiz birbirine karışıyordu. Yatakta çok güçlüydü genç kocacığım. Sanırım yarım saat kadar beni sikti bu pozisyonda. Birden bire bir volkan gibi patladı içimde. Döllerinin ılıklığı aklımı başımdan alıp götürdü. Ben deliğimi sıktıkça sıkıyor, onun dışarı kaymasını önlemeye çalışıyordum. Doyamamıştım. Daha da içimde kalmasını istiyordum. Ama olmadı. Yarrağı ufaldı, ufaldı ve çıktı. Şimdi ben sert bir haldeydim. Kilitlenmiştim öylece. Boşalamamıştım. İsterikbir zevkle kıvranıp duruyordum. Oooh, yakışıklı genç sevgilim kayarak altımdan kalktı. Yarrağıma yöneldi. Kertiğine kadar aldı ağzına. Hafif hafif dişlerken, diliyle başını yalıyordu. Bunu birkaç kez takrarlıyor, sonra da tüm yarrağımı köküne kadar ağzına alıyordu. Dakikalarca yaladı yarrağımı, emdi. Sonra da birden domaldı önümde. Uysal bir kadın gibi. Parmaklarıyla yarrağımı götünün deliğine dayadı.

Hafif bir zorlamamla yarısına kadar girdi. İkinci zorlamamda ise tamamı. Alev alev yanıyordu içi. Benim sikmem onunki kadar sürmedi, ama çok büyük bir zevk almıştım. O da. Hem beni sikerken, hem de bana siktirirken. Sikmesini ve sikilmesini çok iyi biliyordu. İlk sikişmemizin ardından yan yana uzandık. Dudak dudağa öpüşüyorduk. Yarrağını elime almış vaziyette uyuya kalmışım. Bir ya da iki saat sonra avucumda bir sertlikle uyandım. Dudaklarımı öperken fısıldıyordu. “Biliyor musun, uyurken yarrağımı elinden hiç bırakmadın.” dedi. Utanmıştım. O ise bana, “Ben aradığım kişiyi buldum. Sen benim hem karım, hem de kocam oldun. Ben böyle bir erkek arıyordum. Sen ayrılmayı istemediğin sürece seni terk etmem!” diye fısıldıyordu.

Ayrılmayı istemediğim sürece mi? Ondan ayrılmayı niye isteyecektim ki? Ben aradığım yarrağı bulmuştum. Hem onunla sikiştikten sonra, karımı sikmek artık daha ayrı bir haz veriyor bana…