Sahibemin Köpeği, Hizmetçisi ve Seks Kölesi Oldum

Merhaba arkadaşlar, sex hikayeleri okuduktan sonra, ben de yaşadığım bazı olayları yazmak istedim. Bu yazım ilk defa cinsel tabularımı yıkan ve bana cinselliğin farklı yönlerini açan olaylar zincirinin başlangıcıdır. Ben 28 yaşında 1.93 boyunda atletik yapılı yakışıklı bir gencim. Lise döneminde başlayan cinsel yaşantım, çevremde çok fazla kız arkadaşım olmasından dolayı, hayatımın her döneminde çok renkli ve heyecanlı olmuştur. Cinsel hayatımda dönüm noktası olarak kabul ettiğim bazı olaylar Üniversite’yi kazanıp İstanbul’a yerleşmemle başladı.

O döneme ait sosyal paylaşım sitelerinden birinde, çok sevdiğim bir kız arkadaşım yerine yanlışlıkla tanımadığım bir bayana çok laubali bir mesaj attım. Her ne kadar yanlışlıkla atmış olsam da çok sert karşılık vermişti. Zaman içerisinde karşılıklı bu mesajlaşmalarda bana hakaret küfür içeren mesajlar da attı. Ben de kendisini daha fazla kızdırmak için küfür etmesi hoşuma gidiyormuş gibi davranıp ona yönelik mesajlar ile karşılık verdim. Aslına bakarsanız yıllar içinde kızlar tarafından pohpohlanan ve etrafında genelde kolay elde edilen kızlar bulunan ben, birinin bana sanalda da olsa bu şekilde davranması hoşuma gitmişti. Uzun süren bu tartışmalı mesajlar sonunda arkadaş olup, birbirimize Msn’lerimizi verdik.

Ben o zaman 21 yaşındaydım, Buse hanım 34 yaşındaydı. Msn’de konuşurken dahi bana aşağılayıcı kelimelerle hitap ediyordu. Ben, “Günaydın Buse Hanım!” derken, o bana “Günaydın Salak!” ya da “Günaydın Köpek!” gibi kelimeler kullanıyordu. Bu oyun hoşuma gitmeye başlamıştı, o beni aşağıladıkça ben ona saygı göstermeye başlamıştım. Yıllardır arkasından kızlar koşan ben, çokta güzel olmayan bu bayan ile konuşabilmek için akşamları sabırsızlıkla bekler hale gelmiştim. O dönem İstanbul’u iyi bilmediğim için, bir gün buluşup beni gezdirebileceğini söyledi. Çok sevinmiştim. İkimize de yakın olduğu için Taksim’de buluştuk. Buse hanım, balık etli, 1.70 boyunda, iyi bir eğitim almış, çok neşeli hoş bir bayandı. Dışarıdan hanımefendi gibi görünen bu bayan, konuşmalarımızda, MSN’deki kadar olmasada, sert söylemlerine, aşağılamalarına devam etti. Onun yanında, geçmişten gelen o şımarık tavrım, kendini itaat eden bir köleye dönüştürmüştü. İstanbul’un turistik ve tarihi yerlerinde geçirdiğimiz güzel bir gün olmuştu.

Akşam olup eve döndüğümde, MSN’i açıp kendisine beni gezdirdiği için teşekkür ettim. Buse hanım da “Sorun değil, köpeğimi de her gün gezdiriyorum, en azından sen onun gibi sokağa işemiyorsun!” dedi. O an artık benim de boynumda bir tasma var gibi hissettim. Birkaç gün sonra okulda telefonuma, “Bu akşam 9’da hazır ol!” diye bir mesaj geldi. Neye hazır olacağımı bilemez halde eve gidip duşumu alıp giyindim. Tekrar bir mesaj attı ve belirttiği adresteki Bar’a gittim. Buse hanım çok sexy giyinmiş, etrafındaki erkekler kendisine yiyecek gibi bakıyordu. Ben gelmeden önce Bar’da tanıştığı bir erkekle beni tanıştırdı. Benim yanımda başka erkeklere kur yapması garibime gitmiş, ama aynı zamanda beni sallamaz tavrından da hoşlanmıştım. O gece Buse hanım benim yanımda 2-3 erkekle tanıştı, beni onlara kuzenim diye tanıştırdı ve bir tanesi ile gece boyu yanımda seviştiler. Öpüşüp kahkahalar atıp eğlenirken benimle de sanki kırk yıllık kankası gibi, tanıştığı erkeğin çok tatlı olduğundan, çok iyi öpüştüğünden ve çocuğun sikinin sertleştiğinden filan bahsetti. Ben olayın akışına bırakmış, içip eğleniyordum. Gecenin sonunda Buse hanım ile birlikte Bar’dan ayrıldık ve evine doğru yola çıktık.

İstanbul’un iyi bir semtinde güzel bir evi vardı. Eşinden ayrıldığı için yalnız yaşıyordu. Eve girer girmez önce çizmelerini bana çıkarttı. Ardından salona geçip birer kadeh daha şarap koyduk. Bana halen Bar’da tanıştığı çocuktan bahsediyordu, benimle sanki bir kızla sohbet eder gibi, bana erkek değilmişim gibi davranması garibime gidiyordu. “Adam beni orada sikecekti, sende salak salak yanımda oturuyorsun!” deyip kahkaha attı ve “Aslında seni kuzenim değil de köpeğim diye tanıştırcaktım!” diye de ekledi. Ben de “Tanıştırsaydınız o zaman!” diyerek güldüm. “Daha köpeğim olmadın!” diyerek ayağını yüzüme doğru uzattı. O an içimdeki itaat duygusu kabardı ve ayağını koklamaya başladım. Ayağını indirerek yere doğru uzattı, ben de peşinden köpek gibi dört ayak üzerinde yerde ayağını koklamaya başladım. “Aferim köpek, senin boyun çok uzun ve büyüksün, ama senin adın Fino olsun bundan sonra!” dedi. Şarabını içerken dakikalarca ayaklarını koklalatıp yalattı. Saçlarımdan çekerek yanağımı hafif sertlikte tokat atar gibi okşadı ve “Uslu bir köpek olmazsan yanağını kızartmak zorunda kalırım, o yüzden iyi hizmet et, tamam mı!” dedi. Sadece, “Evet Buse hanım!” diyebildim. Ben ayağını yalarken bana hakaret ediyor, küfür ediyordu. “Siz erkekleri köle, köpek yapmak lazım, yoksa götünüz kalkıyor kendinizi bir şey sanıyorsunuz!” dediğinde, ayrıldığı eşinin intikamını benden mi alacak diye düşündüm.

“Aferin pezevenk köpek, iyi yalarsan belki götümü de yalatırım sana!” dedi. O an buna çok sevinmiştim, ayağını daha isterik bir şekilde yalamaya devam ettim. Buse hanım bunu hissedince güldü ve üzerimdekileri çıkarıp sadece Boxer ile kalmamı emretti. Bunun için ayağa kalkmaya çalışırken yanağıma sert bir tokat yedim. Eliyle yeri gösterip, “Sen hiç iki ayaklı köpek gördün mü?” dedi. Dediğini yaptım ve tekrar ayaklarını koklamaya başladım. “Sen bekle!” deyip içeriden tasma getirip boynuma taktı, “Bunları senin için aldım!” dedi, ben de ayağını öpüp teşekkür ettim. Beni tasma ile evin içerisinde bir süre gezdirdi. Tuvalete giderken bile beni yanında götürdü. O çişini yaparken bana ayaklarını yalattı. Kafamı kaldırmama izin vermediği için amını göremedim bile. O gece beni köpek gibi kullandı, kalçamı ve sırtımı kızarana kadar kırbaçladı, hakaret etti ve tokatladı. Salonda hazırladığı yer yatağını göstererek, “Burası senin yuvan!” dedi. Bir kasenin içerisine su doldurup yatağın başına koydu, “Suyunu da burdan içersin!” diyerek kahkahalarla güldü. Amacı beni aşağılayıp daha sadık hale getirmekti.

“Ama bu gün için ödülünü unutmadım!” diyerek, yer yatağına sırt üstü uzanıp ayaklarını yukarıya kaldırdı ve göt deliğini açarak, “Hadi kokla!” dedi. Ben yaklaşıp göt deliğini koklamaya başladım. Birkaç dakika sonra, “Tamam yeter, yala ve temizle şimdi!” dedi. Ben bu ödülün tadını çıkartıyor, teşekkür etmek için göt deliğini daha bir iştahla yalıyordum. Diğer taraftan, kadınlığının kokusunu hissedip yalayamamakta beni çıldırtmıştı. Cesaret edip kadınlığını yaladığımda, saçımdan çekip tokadı yapıştırdı, “Sana götümü yala dediysem, götümü yalayacaksın! Daha orasını haketmedin!” dedi. Onun da çok istediğini biliyorudum, ama bir köpeğin eğitilmesi kolay değildi. Gece boyu sertleşmiş sikimle öylece yatakta uyudum. Anlaşılan erkeklere ve özellikle eski eşine olan bu kızgınlığını, beni iyi bir köpek yaparak üzerinden atacaktı.

Sabah Buse hanımın tekmesi ile uyandım. “Uyan köpek! Seninle işimiz var bu gün!” diyerek boynumdaki tasmayı çekip tuvalete götürdü. Klozete oturup işemeye başladı. Bu sırada bu gün neler yapacağımızın planını anlatıyordu, “Önce sana birkaç kıyafet almalıyız. Akşam sana biraz bakım yapıcam. Misafirlerimizin yanında köpeğim bakımlı olmalı!” diyordu. İşemesi bitmişti. Beni başkalarının yanında bu şekilde kullanacağı için tedirgin olmuştum. Ama içimdeki merak duygusuna yenik düşmüş, itiraz edemiyordum. “Şimdi ayağa kalkıp duş al hazırlan! Bu iki gün misafirlerimiz gelecek, onların yanında sevgilim olacaksın!” dediğinde içim rahatlamıştı. Hazırlandım giyindim. Ben kendisinden izin isteyip evime eşyalarımı almaya giderken, Buse hanım da benim için alışverişe çıkmıştı. Saat 4 gibi Levent Metro çıkışında buluşuk. Elindeki poşetleri alıp evine doğru yola çıktık.

Evde tekrar çizmelerini çıkarttım. Salonda kanepenin önüne dört ayak pozisyonunda durdum. Ayaklarını uzatıp dinleniyordu. “Sana çok güzel şeyler aldım. Arkadaşlarımın yanında beni rezil etme. Yoksa yarın sana yapacağımı bilirim. Ne dersem yapacaksın, itiraz etmeye kalkma!” dedi. Ben de, “Emredersiniz Buse Hanım!” diyebildim. Buse hanım eski kocasının kendisini gelen arkadaşlarının yanında dövdüğünden bahsetti. Bu olaydan sonra hemen mahkemeye başvurmuş ayrılmış. Anlaşılan şimdi bir erkeğe hakimiyet kurduğunu arkadaşlarının yanında ispat etmek istiyordu. Bu sırada sert bir tokat yedim, “Ben peşinen vurayım da, sonra beni zor durumda bırakma!” deyip tasmamdan çekti. Önce banyoya geçtik, zaten az olan vücudumdaki kılları aldık. Göğsümden göt deliğime kadar her yerim parlamıştı. Yatak odasına geçtiğimizde bana aldıklarını gösterdi. 2 tane Hizmetçi önlüğü, 2 adet erkek G-String Tanga, göğsü yarıya kadar açık beyaz bir Body, file şeklinde askılı siyah bir Body ve bir Fular.

Ben inanılmaz şaşırmıştım, “Bunlar nedir?” dediğimde, “Eski eşim moçonun, hayvanın tekiydi, bu gün yanımda yumuşaklar gibi davranacaksın, seni onların yanında ezecem bana itaat edeceksin! Tamam mı ibne?” dedi. Ben şok olmuştum, bunu yapamazdım, itiraz ettim, ilk defa karşı gelmiştim. Tokat atıp, “O zaman siktir git evimden! Bir daha arama!” dedi. O an duraksadım, beni etkileyen bu kadını silip atamazdım. Hiç bir şey söylemedim, başımı önüme eğdiğimde anlamıştı, yanıma gelip yanağımı sıktı, “Aferim ibne, şimdi bunları giy!” dedi. Altıma kırmızı G-String Tangayı giyip, üzerine düşük bel kotumu giydim, üzerime de yeni aldığı beyaz Bodyi. Arkama geçip G-Stringimi iyice yukarı çekti. İçimde garip duygular oluşmuştu. Yıllardır birlikte olduğum kızlar beni bu şekilde görseler sanırım şok olurlardı.

Saat 8 gibi Buse hanımın arkadaşları geldi. Gelen 3 bayan olduğu için sevinmiştim. En azından bir erkeğin yanında aşağılanmayacaktım. İçeri girdiklerinde tek tek tanıştık. Buse hanım beni sevgilisi olarak takdim etti. Yan yana oturmuş sarmaş dolaştık. Buse hanım beni şarap koymam için içeri yolladı. Bu sırada bayanlar, “Nerden buldun bu çıtırı, çok tatlıymış!” filan diye konuşuyorlardı. İçeri girip tek tek şaraplarını dağıttım. Ardından Buse hanım misafirlere terlik getirmemi istedi. Terlikleri almak için yere eğilirkin arkamdan giydiğim tanga meydana çıktı. O sırada bir gülüşme oldu. Arkama bakamadım. Terlikleri verdiğimde misafirlerimizin bakışlarının değiştiğini farkettim. “Ay ben çok sevdim bu çocuğu!” dedi bir tanesi.

Gün boyu onlara hizmet ettim. Çok eğlenceli geçiyordu, benim yanımda her konuda konuşuyorlardı, cinsellikten, erkeklerden… İyice sarhoş olmuşlardı. Buse hanım kızıp, “Böyle hizmet mi edilir? Git Hizmetçi kıyafetlerini giy gel!” dedi. İçeri geçip pantolonumu çıkarttım üstüme aldığı siyah fileli Body’i giydim, aynı zamanda Hizmetçi önlüğünü taktım. Buse hanım “Bunlara böyle ibne, köpek muamelesi yapacaksın, ezeceksin ki senin kölen olsunlar!” diye anlatıyordu arkadaşlarına. Kıçım açıkta, sadece G-String vardı. İçeri girdiğimde bir çığlık attılar. Kahkahalarla gülüyorlardı. Erkeksi tavırlarımın yanında böyle giyinmiş olmam Buse hanımı memnun etmişti. Ben de eğlenceye ayak uydurdum. Gece boyu onları eğlendirdim. Kah dans ettim, kah hizmet ettim. İçtiklerine masa bile oldum.

Gece misafirlerimiz evlerine giderken Buse hanımın yüzündeki memnuniyet gecenin güzel geçtiğinin bir ifadesiydi. Buse hanım yanağımı sıkarak, “Aferim ibne, 5 dakika sonra odamda ol!” diyerek yatak odasına geçti. İçeri girdiğimde sexy iççamaşırlarıyla yatakta uzandığını gördüm. Yanına yaklaştım saçlarımdan tutarak amına doğru yaklaştırdı, “Kokla!” dedi. Amının kokusunu içime çekiyor, yalamak için can atıyordum. Kafamı iyice bastırınca amını doyasıya yalamaya başladım. Delirmiş gibiydi, yaladıkça kıvaranıyordu. Kalçalarını sıkıyor, amını götünü her yerini yalıyordum. “Gir içime hemen!” dediğinde amı sırılsıklam olmuştu. Sikimi amına yerleştirdim, yavaş yavaş içine tamamını soktuğumda dudaklarımız birleşti. Deli gibi öpüşüyorduk. Bu gün ona arkadaşlarının yanında yaşattığım haz, yatakta bizi doruk noktasına ulaştırdı. Onun titremesini bekledim, onu hissettiğim an içine boşalmaya başladım. Delirmiştik ikimiz de. Öpüşerek içinde gidip gelmeye devam ettim. Sonra öylece dudak dudağa bekledik. İkimizin de nefes alıp verişleri hızlıydı.

Masum bir öpücük verip teşekkür ettim. Arkasından sarılıp yanına uzandım. Halen sikim kalçalarının arasından amına değiyordu. O sırada arkadan omuzlarını boynunu öptüm, o da kalçalarını oynatmaya başladı. Sikim tekrar sertleşmişti, ama hemen girmek istemiyordum. Boynunu, sırtını, ardından yorganın altına girerek, göt deliğini, amını yalamaya başladım. Az önce sikip içine boşaldığım amını yalıyordum. Tekrar yanına geçip, arkasından amına girdim. O an kıçını iyice yukarı dikti. Sikerken kalçasına vurmaya başlayınca, beni döndürüp, “Orospu çocuğu, ibne!” deyip tokadı yapıştırdı. Ben sırt üstü uzandım, o üzerime çıktı. Üzerimde her zıplattığımda tokadı vuruyor, küfrediyordu. Boşaldığını anladığımda, ben de hemen boşaldım. Tekrar yanıma uzandı. Sonra salondaki yer yatağını kastederek, “Şimdi siktir git kulübene, ya da istersen bütün gece göt deliğimi koklayarak uyursun!” dediğinde, onun yanında kalmayı tercih ettim. O uyuyana kadar götünü kokladım. Sabah ta onu yalayarak uyandırdım. Sanırım Buse hanım gerçekten sevgilim olmaya başlamıştı.