Karım Komşumuzun Karısıyla Seks Yapıyormuş

Karımla Şiledeki yazlığımıza gece geç saatte varıp, yorgun argın yatıp uyumuştuk. Ertesi sabah karım uyanmış benim uyanmamı bekliyordu. Gözümü açtığımda, “Günaydın hayatım!” dedi. “Günaydın!” diyerek dudaktan küçük bir öpücük verdim. Karım, “Mmmhhh, tadı damağımda kaldı!” dedi. “Devam o zaman!” dedim. Karım gece ince bir V-Yaka Penye ile yatmış, içinde südyen de yoktu. Ben de tamamen çıplağım. Karımın göğüslerine elimi götürdüm, meme uçlarıyla oynamaya başladım. Karım da beni öpmeye başlayınca sevişmeye dönüştü iş. Sikim kalkmıştı. Sevişirken karım ayağını sikime değdirdi ve “Canım seninki ‘Hazır Kıta’ gibi bekliyor galiba!” dedi. “Evet, senin için bekliyor!” dedim. Karım da gülerek, “Her zamanki hali!” dedi. Sabah serinliğinde pike altında biraz oynaştık ve karımın amına elimi attığımda sulanmıştı, “Bak onların da canları istiyor hayatım!” dedim. “Evet istiyorlar!” dedi. Ben sırtüstü yatıp, karım üstüme çıktı, amı sikime denk gelecek şekilde, beni öpmeye başladı…

Karımla öpüşürken bir yandan da göğüslerini elliyorum. Karımın göğüslerinden hiç vaz geçemiyorum, beni aşırı tahrik ediyorlar. Karım dayanamadı, “Canım içime gir hadi!” dedi. Hemen alttan sikimi amına yerleştirip sikişmeye başladık. Karım üstümde inip çıkıyor, ben alttan pompalıyorum. Karım sikişirken çok konuşkandır, konuştukça ben hızlandım. Çok geçmeden karımın Orgazm olmaya yaklaştığını hissettim, “Hadi canım daha hızlı, daha hızlı!” demeye başladı. Orgazm olacağı zaman o an aklına ne gelirse söyler, ben de ilave yapar, iyice tahrik ederim. Karım titremeye başlayıp amını kıstırınca, ben de kendimi tutmayı bırakıp, döllerimi saldım karımın amına. Aynı anda bellerimiz geliyordu. Karım o durumda hareket etmemi pek istemez, bunu bildiğim için ve onu çıldırtmak için, halen pompalamaya devam ettim. Karımın birinci Orgazmı bitmeden, ikincisini oluyordu. Biran iyice çılgına döndü ve zevk çığlığı attı! Tatilimizin birinci gününde bu şekilde sikişmek, karımla ilk defa sikişmemizi hatırlattı ban, sanki ilk sikişmemizi tekrar yaşamıştık.

Karım banyoya girdi, ben de biraz uzandım. Yorgunluktan uyumuşum. Bir müddet sonra karım beni uyandırdı, “Hayatım kalk duşunu al, kahvaltı hazırlıyorum!” dedi. Kalkıp duşumu aldım. Üstüme sadece kolsuz beyaz atlet giydim, altına da külot giymeden sadece şort giydim, indim aşağıya. Baktım karım mutfakta yok, meğer kahvaltıyı Kamelyaya hazırlamış. Yanına gittim, dudaktan öpücük verdi. Karımın dudakları herzamanki gibi çok tatlıydı. Karıma giysisi için iltifat ettim, karım da, “Tek parça da, ondandır!” dedi. “Nasıl?” dedim. “Böyle işte!” dedi. Meğer içine hiç bir şey giymemiş, vücudunun tüm hatları meydanda, gögüsleri dik olduğundan tepeleri tamamen belli oluyordu. Mutfağa gidip gelirken yürüdüğünde, arkadan karımın götü de çok seksi görünüyordu.

Kahvaltıya oturduk. Tatilin de verdiği keyifle kahvaltımızı yaptık, üstüne keyif çayı içiyor, sohbet ediyorduk. Yazlığın önüne, fren sesinden bir arabanın park ettiğini duyduk. Kimdir acaba derken, karım, “Ben bakarım canım.” dedi ve ön kapıya gitti. Ben de merak edip masadan kalktım, ön kapıya doğru baktım. Gelen İstanbul’dan komşumuz Neşe hanımdı. Karımla sarmaşdolaş oldular, (yanlış görmediysem Dudaktan!) öpüştüler. Ben de hoşgeldiniz demek için yanlarına yaklaştım. Karım, “Ne iyi ettiniz de geldiniz!” dedi. Neşe ise, “Hayır gelmedik, ben yalnız geldim!” dedi. Karım şaşırmıştı, “Niye, eşin de gelseydi…” falan dedi. Neşe, “Gelemez, o bu yaz yok.” dedi. Karım, “Hayırdır?” dedi. “Avrupaya iş için gitti, en az iki ay yok.” dedi. Ben de yanlarına gittim, “Olsun, hoş geldin!” deyip yanaklarından öptüm, “Boşver eşini, sen de burada bizimle tatilini yaparsın!” dedim. Karım da, “Zaten ben davet ettim Neşe’yi, eşinin Avrupaya gideceği belliydi, hayatım sana sormadım ama, Neşe’ye gelirsen kapımız açık demiştim.” dedi. Ben de, “Tamam canım, tabii ki olur!” dedim. Kamelyaya geçtik, çay ikram ettik. Oturduk biraz sohbet falan ettik. Neşe İstanbul’dan aynı binadan alt komşumuz, yaşlarımız aynı sayılır, onların da çocukları olmadı. Sık sık görüşürüz onlarla.

Çaylarımızı içtikten sonra karım, “Sofrayı toplayalım da sohbete devam ederiz.” dedi. Ben de, “Tamam hayatım.” dedim, bahçeyi dolanmaya çıktım. Çiçeklere biraz su verdim. Kuruyan bir iki dal vardı, onları keserken baktım karım yanıma geldi, “Hayırdır hayatım?” dedim. Karım, “Kusura bakma canım, senden habersiz Neşe’yi yazlığa davet ettiğim için, kızmadın değil mi?” dedi. “Olur mu hayatım, niye kızayım, komşumuz, ne olacak, sırtımda mı taşıyacam, kocaman yazlığımız var, bir odasında da o yatar kalkar!” dedim. Karım da dudaklarımı öperek, “Aslan kocam! Neşe bizim odanın yanındaki odada kalır. O zaman al şu anahtarı, arabasında valizi varmış, getiriver!” dedi. Ağaçların dallarıyla uğraşmayı bıraktım, hemen gittim. Arabasını da içeri, garaja aldım. Valizlerini indirdim, karımın tahsis ettiği odaya koydum, aşağı indim. Karıma, “Tamam hayatım, arabasını da içeri aldım, dışarıda kalmasın.” dedim. Karım da, “İyi etmişsin canım!” dedi. “Neşe nerede?” diye sordum, “Duşa girdi.” dedi. “Valizlerini yeni bıraktım, temiz birşeylere ihtiyacı varmıydı acaba?” dedim. Karım da, “Ben şimdi gider ona sorarım.” diyerek Neşe’nin yanına gitti.

Bir müddet sonra karım ve Neşe kol kola geldiler. Karım seksi giyinir, beni tahrik etmek için giyim konusunda elinden geleni yapar, ama Neşe’nin de karımden aşağı kalır yanı yoktu hani. Hatunlara, “Hayırdır, seksilik konusunda birbirinizle yarış mı ediyorsunuz?” dedim. Neşe, “Ne haddime!” deyip karımın beline sarıldı, “O benim kankam, niye yarış edeyim ki? Biz birbirimizi hiç üzmedik şimdiye kadar, bundan sonrada olmayacak!” dedi. Karım da, “Doğru hayatım, Neşe’yi niye kıskanayım ki? Neşe benim en iyi arkadaşım, kırmak istemem Neşe’yi!” dedi. Ben de, “Benim korkum o değil…” dedim. Karım, “Ya ne ki korkun?” dedi. “Neşe’yi benden kıskanıp yanlış yapmandan korkuyorum! Baksana Neşe’ye, çok seksi, alımlı! Yani gözüm falan kayar, sen de yanlış anlarsın hayatım!” dedim. Karım bana, “Olmaz öyle şey, ben seni Neşe’den kıskanmam, ama sen de beni kıskanma Neşe’den!” dedikten sonra, Neşe’yi yanağından öperek, sıkı sıkı sarıldı ve “Canım arkadaşım, ne istersen yap ben kıskanmam seni, yeter ki üzmeyelim birbirimizi bu kısa hayatta!” dedi. Ben de kalkıp karımın dudağına öpücük kondurdum ve “Tamam ozaman hayatım!” dedim. Neşe de, “Ben sizi bu yönden çok seviyorum!” dedi…

Neşe’ye, “Odana yerleştin mi?” diye sordum. “Evet, yerleştim.” dedi. “Bir eksiğin olursa söyle!” dedim. “Tamam, söylerim!” dedi. Karım da, “Hadi toparlanalım da çarşıya inelim, alış veriş yapalım biraz, bu iki güzelliğe biraz masraf etsin kocam!” dedi. “Ne masrafı canım, seve seve!” deyip, çarşıya gittik. Biri sağımda, biri solumda, ikisi de koluma girdi, çarşıda gezerken. Alacaklarımıza baktık, hoşumuza gideni aldık. Bir ara karım, “Canım bana bunlardan al!” dedi. Ben de, “Sadece sana olmaz, Neşe’ye de alalım!” dedim. Karım, “Doğru diyorsun.” dedi ve iki adet Şile bezi gecelik, iki adet gömlek aldık. Beden denemesi yapacaklardı. Ben, “Ne gerek var, zaten bol giysi!” dedim. Karım, “Olur mu hayatım, yinede denemek lazım!” dedi ve denediler, doğru bedeni aldık. “Hadi içimden geldi, size birer takım da bikini alayım!” dedim. Sevinerek, “Tamam!” dediler. Bikini satan bir mağzaya girdik. Mağazada deneme kabini yoktu, “Ee, burda deneme nasıl olacak?” dedim. Mağzacı kız, “Ben denemek isteyenlerin önlerine havluyu tutuyorum…” dedi. Bu sistem karımın hoşuna gitmemişti. Ben de karıma, “Sen tut, Neşe denesin ozaman?” dedim. “Olmaz, boşver, göz kararı alalım, evde deneriz, beden olmazsa getirir değişiriz!” dedi. Bana da bir şort ve hasır şapka aldık, güneş yağı, krem falan derken marketten de alacağımızı aldık, eve gittik.

Eve varınca ben bahçede oturdum, karım, “Biz aldıklarımızı bir deneyelim!” diyerek, Neşe ile bizim yatak odasına çıktılar. Epey bekledim gelmediler, ben de bakmaya çıktım. Koridora gelince yatakodasını görebiliyordum, karım tamamen çıplak, yeni aldığımız Bikini elinde giymeye çalışıyordu. Koridorda biraz durdum izledim. Karım Bikinin altını giydi, üstünü giyerken Neşe yardım etti ve “Hayatım güzel oldular!” dedi ve eliyle karımın göğüslerinin altından yukarı doğru destekledi. Aslında o bahane ile karımın göğüslerini ellemiş oldu! Beni görmüyorlardı. Neşe de tamamen çıplak soyundu. Neşe’nin amı götü ve göğüsleri harika görünüyordu. Altını giydi, üstünü giyerken karım da ona yardım etti, Neşe’nin yaptığı gibi, karım da Neşe’nin göğüslerini yokladı! Ama ne yoklama! “Hayatım bunlar dışarı taştı gibi sanki…” dedi, Bikininin üst parçasının içine elini sokup, göğüslerini yerleştirdi ve “Şimdi oldu işte!” dedi. Neşe de, “Tamam hayatım, güzel oldular, beğendim!” dedi ve karımın dudaklarından öpmeye başladı! Gördüklerime inanamıyordum, karım da Neşeye karşılık veriyordu ve resmen birbirlerine sarıldılar ve öpüşüyorlardı!

Bunları izlerken ne düşüneceğimi bilemedim, ama sikimin kalktığını hissettim! Yavaşça geri aşağıya gidip, aşağıdan, “Hayatım nerde kaldınız?” diye seslendim. Karım da, “Gel canım buradayız!” dedi. Odaya girdiğimde sarılmayı ve öpüşmeyi bırakmışlardı. İkisi de aynanın karşışısında dikiliyor ve Bikinili vücutlarına bakıyorlardı. “Ooo çok güzel olmuşlar, tam yakışmışlar! Güle güle giyin!” dedim. Karım dudaklarımdan öperek, teşekkür etti, Neşe de yanağıma öpücük kondurarak, “Teşekkür ederim!” dedi. “Asıl ben size teşekkür ederim, sayenizde gözüm gönlüm bayram yaptı!” dedim, güldüler.

Karım, “Sen denemeyecekmisin?” dedi. “Sonra bakarım.” dedim. Karım ısrar etti, “Olmaz şimdi bak da duruma göre değişiriz!” dedi. “Canım dar gelecek hali yokya, şort bu!” dedim. “Olur mu hayatım, yinede yakışıyor mu diye bir dene!” dedi. “Tamam, ver şortu!” dedim. O anda Neşe, “Ben çıkayım da rahat denesin.” dedi. Karım, “Olur mu, ne alaka, yabancı değilsin ya! Kocam senden mi utanacak?” dedi. Ben de giysilerimi çıkardım sadece küçücük külotum kaldı. Tabi durumlarından tahrik olduğum için benim sik aşırı canlıydı ve külottan abes görünüyordu, elimle önümü kapamaya çalıştım. Karım, “Ne o, rahatsız oldun galiba?” dedi. “Hayır, niye rahatsız olayım ki?” deyip şortu külodumun üzerine giydim. Karım, “Denizde de böylemi giyeceksin?” dedi. “Evet!” dedim. “Olmaz ya, şortun içinde külot olur mu? Mayo olsa neyse!” dedi. Ben de, “Denize giderken altıma mayo giyerim.” dedim. Karım, “Çıkar da, al şu mayoyu altına giy! Nasıl olsa birazdan denize gidecez, hazır olsun!” dedi. Karımı kıramayıp şortu çıkardım, arkamı döndüm külotumu çıkardım ve “Ver mayomu!” dedim. Karım vermedi, “Dön de giy!” dedi.

Önümü döndüm, sikim kazık gibi olmuş, yüzüm kızarmıştı. İkisinin de gözleri kalkmış sikimdeydi. Neşe, “Helal size ya canlarım, gerçekten farklı kişilersiniz!” dedi. Karım da, “Asıl sana helal, bu durumu kınamadığın için, çünkü ben arada gizlilik olmasın diye böyle yaptım!” dedi. Ben hemen, “Ne alaka?” dedim. Karım tekrar, “Canım ben seni Neşeden kıskanırsam olmaz, ama sen de beni kıskanmayacaksın!” dedi. “Ben seni kıskanmam ki, seni Neşe’den mi kıskanacam?” dedim. “Öyle deme, şimdi kıskanmıyorsun, ama belki ilerde kıskanırsın!” dedi ve sanki bana anlatmak istediği başka bir mesajı varmış gibi, elini Neşenin beline atarak, Neşeyi kendine doğru çekti. Mayomu giydim ve sikimi yeleştirmeye uğraştım. Karım, “Ne oldu, sığmıyor mu?” dedi. Gülerek, “Sizin yüzünüzden böyle oldu!” dedim. Karım gülerek, Neşenin belinde olan elini Neşenin poposuna indirerek, “Haklısın canım, Neşe alımlı bir kadın nede olsa, insanın hisleri uyanıyor, değil mi?” dedi ve öteki eliyle sikimi yerleştirdi. Ben hiç konuşmadan üstüne şortumu giydim ve birde tişört giydim, “Haydin doğruca denize!” dedim…

Üçümüz de hazırdık. Saatte 15:00 olmuştu. Karımla Neşe üstlerine bol uzun çiçekli elbise giydiler, ben şort ve tişörtle, çıktık yola. Deniz zaten yakındı, arabayla iki dakika, aslında arabaya bindiğine bile değmiyor. Denize ulaştık, sakin kuytu bir yere şemsiyemizi diktik, kuma havluları serdik uzandık, biraz sohbet edelim diye. Sohbet bayağı verimli oldu, konu seks idi. Karımın çabalarıyla üçümüz de alıştık birbirimize, aramızda artık ayıp diye bir şey kalmamıştı. Sıra güneş yağı ile yağlanmaya gelmişti ki, yağlamak en sevdiğim olaydı. Karımın vücuduna güneş yağını sürmeye ve yağlamaya başladım. Neşe de kendine sürmeye kalktı, karım Neşenin elini tutarak, “Önce beni yağlayın birlikte, ben de size yardım edeyim!” dedi. Neşeyle birlikte karımı güzelcene yağlamaya devam ettik. Ben muzurluk yaptım, karımın göğsüne elimi sokup yağlıyayım dedim, karımın ağzından, “Mmhhhhh harika!” diye bir cevap çıktı. Bu arada Neşe de karımın baldırlarını yağlıyordu, Neşe’ye gülerek, “Dikkat et elin yanlış yere kaymasın!” dedim. Karım gülererk, “Korkma, kaysada bir şey olmaz!” dedi.

Sıra Neşe’yi yağlamaya geldi. Karımla birlikte başladık Neşenin vücudunu yağlamaya. Karım pis pis sırıtarak, “Hadi demin bana yaptığını Neşe’ye de yapta göreyim!” dedi. Ben de, “Yaparım!” dedim ve elimi Neşe’nin göğsüne saldım, yağlamaya başladım. Neşe de gülerek, “Ne var ki bunda, güzelcene yağlıyor işte!” dedi. Ama ben yağlarken Neşenin sertleşmiş meme uçlarıyla oynuyordum. Karım da Neşenin bacaklarını yağlıyordu. Neşe gözlerini yummuş, vücudunda gezinen yağlı ellerin keyfini çıkarıyordu. Ön tarafı bitince sıra sırtını yağlamaya geldi. Karım Neşenin omuzlarından başladı, ben de bacaklarına indim. Baldırlarına yağı sürerken bayağı ileri gittim yani, popsunu okşar gibi yağlıyordum. Karım gördü ve gülerek, “Yaktım seni!” dedi. Lafa Neşe girdi, “Bırak yapsın, hani birbirimizi kıskanmayacaktık?” dedi. Karım yine gülerek, “Şaka yapıyorum hayatım! Anlaştığımız gibi, kimse kimseyi kıskanmayacak!” dedi ve elini Neşenin popsuna getirdi, poposunu birlikte yağladık…

Yağlanma sırası bana geldiğinde, karımla Neşe birlikte yağladılar beni. Ben otururken karım sırtımı yağladı, Neşe de göğsümü. Sonra birlikte bacaklarıma indiler, biri sağ biri sol bacağımı yağladı. Karım pis pis gülerek, “Bizim göğüslerimizi yağlamak ellemek nasıl oluyormuş, ben de seninkini yağlayacam!” dedi. “Zaten göğsümü Neşe yağladı, ama istiyorsan birkez de sen yağlayabilirsin.” dedim. Karım, “Yok! Sikini yağlayacam!” dedi. Ben, karım şaka yapıyor, Neşenin yanında yapmaz diye düşünerek, “Tamam yağla!” dedim. Bana, “Diz üstü dur!” dedi, ben de durdum. Karım şortumu aşağı çekti mayomla kaldım. Mayomun etrafını yağlarken, Neşe, “Ama bu haksızlık, kocan bizim göğüslerimizi elledi yağladı, biz de onunkini elleyip yağlayalım!” dedi. Karımla birlikte mayomu aşağı çekiverdiler ve yarı kalkık sikimi yağlamaya başladılar. Az sonra sikim tam kalktı, sertleşti iyice. Boyu kaç avuç diye beraber avuçladılar, Neşe köküne doğru avuçladı, karım da sikimin başına doğru ve iki avuç olduğuna karar verdiler. Karım, “Hatta fazlası bile var!” deyince, ben espiri yaptım, “Fazlası da bana girsin!” dedim, kahkahalarla gülüştük…

Taşaklarımı da avuçlayıp yağladılar. Sonra denize girdik, yüzüyoruz eğleniyoruz. Göğüslerimize kadar suda iken, bir ara karım sikime elini attı yokladı ve Neşeye, “Gel gel, inanmıyorum halen kalkık, gel bak!” dedi. Neşe de yanıma gelip elledi sikime ve “Evet halen sert! Hiç denizde yaptınız mı?” dedi. Karım da Neşeye, “Yok yapmadık, ama iyi fikir!” dedi. Bana da, “Hadi yapalım kocacığım!” dedi ve mayomu indirdi. Sonra kendi Bikinisinin altını çıkardı. Neşe karımın arkasına geçti, karımı koltuk altlarından tuttu, ben de karımın bacaklarından tuttum ve kendime çektim ve o pozisyonda karımın amına soktum ve sikmeye başladım. Herşey çığrından çıkmıştı. Ben karımı sikerken, Neşe de hem karımı sırtüstü suda tutuyor, hemde karımın göğüslerini okşuyordu. Neşe’nin karımın göğüslerini okşaması beni aşırı heyecanlandırdı ve biranda belim geldi, karımın amına boşaldım. Karım da ayaklarını belime dolamış, amını sikime bastırıyordu. Çok geçmeden karım da orgazm oldu. Denizde sikişmekten, sikişirken Neşenin yanımızda olmasından, bize yardım etmesinden aşırı hoşlanmıştık. Karım kulağıma, “Ama Neşeye haksızlık oldu!” diyerek, Neşeyi de memnun etmemi istedi! Ben de, “Seve seve! Ama biraz dinlenelim!” dedim. Mayomu karıma verdim, sadece şortu giydim, karım da bikinisinin altını giydi ve hep birlikte sudan çıktık…

Plajda havlularımızın üstünde bir yarım saat kadar yattık güneşlendik, dinlendik. Ben ortalarında yatıyordum. Karım, elini şortuma atarak sikimi avuçladı, gözlerimi açıp karıma baktığımda, “Sözünü tutacaksın değilmi canım?” dedi. “Tabi ki tutacağım!” dedim. “Hadi ozaman!” dedi. “Burda mı?” diye sordum. “Evet şimdi ve burda! Merak etme ben etrafa bakarım!” dedi. Neşe de gözleri kapalı bir şekilde güneşleniyordu, elimi Neşe’nin göğslerine uzattım ve oynamaya başladım. Neşe hemen gözlerini açtı ve karşılık olarak o da elini sikime attı, sikimle oynamaya başladı. Ben ortalarında olduğum için ikisiyle de oynayabiliyordum. Sırayla birisi etrafa göz kulak oluyor, birisi de sikimle ilgileniyordu. Karım sikimi ağzına aldı ve biraz emdikten sonra Neşe’ye devretti. Neşe de sikimi biraz yaladıktan sonra, karım Neşe’ye, “Ben etrafa bakarım, sen çık üstüne!” dedi. Neşe bir anda yuvarlanarak üstüme çıktı ve Bikinisinin altını kenara çekerek sikimi amına yerleştirdi ve üstüne oturdu. Göğüslerini göğüslerime yapıştırarak, kalçalarını yukarı aşağı oynatarak gidip gelmeye başladı. Karım da hem kimse geliyor mu diye etrafa bakıyor, hem de Neşe’nin götünü parmaklıyordu. Çok geçmeden Neşe üstümde sarsıntılarla Orgazm oldu ve boşaldı. Az sonra da ben fışkırdım Neşe’nin amına…

Neşe üstümden indikten sonra karım Neşe’nin yanına geçti ve “Artık kocamdan çekinmemize gerek yok hayatım!” diyerek, Neşe’yle dudak dudağa, ateşli bir şekilde öpüşmeye başladılar. Birbirlerinin ağızlarına dillerini sokarak, dudaklarını emerek ve inleyerek öpüşüyorlardı. Neşe yazlığa ilk geldiği dakikadan itibaren ben böyle bir şeyi tahmin etmiştim. Fakat karımla Neşe nerdeyse iki yıldır birbirleriyle Lezbiyen ilişki yaşayıp sevişiyorlarmış ve Neşe’nin kocasıyla benden saklamışlar bunu. Bugün bunu benim yanımda resmiyete döküp, benden yana da sorun çıkmayınca, ikisi de rahat davranmaya başladı. Vakit geç olmuştu ve her nekadar sakin ve kuytu bir plajda olsak ta, her an birileri gelebilirdi. “Haydin, son bir kez suya girip çıkalım, sonra da toparlanıp yazlığımıza dönelim, evde rahat bir şekilde devam ederiz!” diye teklif ettim, kabul ettiler.

Yazlığa döndük, herkes duşunu aldı. Ben yine altıma külot giymeden şortumu giydim indim. Karımla Neşe de o yeni aldığımız Şile bezi giysilerini giymişler, altta sütyen külot yok tabii ki! Akşam yemeğini yedik, içkilerimizi alarak Kamelyada oturduk. Karım Neşey’i dudaklarından öperek, “Güzel bir gün oldu, değil mi hayatım? Yarın da denize gideriz!” dedi. Neşe de, “Evet güzeldi, ama havuzunuz var, her zaman denize gerek yok ki, bu da su değil mi, yanında kumu yok ama çimeni var! Hem yazlığınız meraklı gözlerden de uzak, hemde havuzda seks daha başka olur!” dedi. Ben, “Doğru, biz de daha hiç kullanamadık havuzu!” dedim. Karım da, “Fırsat mı oldu ki, daha dün geldik.” dedi. “Tamam ozaman, yarın tüm gün havuzdayız aşkım!” dedim. Bir yarım saat kadar daha oturduk ve içkilerimiz içtik. Hava kararınca, bunlar bana bir de Lezbiyen şow sundular, karşımda çırıl çıplak soyunup öpüştüler ve seviştiler. Çimlerin üzerinde 69 olup birbirinin amlarını yaladılar, parmakladılar, amlarını birbirine sürttüler. Kadın kadına okadar güzel sevişiyorlardı ki, seyretmek yetti bana, oturduğum yerde sikimi çıkarıp 31 çektim! İki seksi kadının öpüşmesi ve sevişmesini seyretmekten daha heyecanlı ne olabilir ki?

Saatler ilerleyip gece yarısını bulunca, toparlandık ve yatmaya gittik. Doğal olarak Neşe de bizimle aynı yatakta yattı!

Herkese iyi sikişler arkadaşlar!