Götümü Kim Siktiyse, Ne Olur Yine siksin

Slm arkadaşlar. Bu satırları yazarken hepinizden yardım bekliyorum. 19 yaşında Ankarada yaşayan bir öğrenciyim. Adım Aşkın. Tabi ki ibneyim, daha doğrusu yeni ibne oldum. Oldum olası kızlardan hiç hoşlanmam, hep sik yemenin nasıl olduğunu, sperm tadını merak ederek, bir erkeğin götümü arkadan nasıl acıta acıta sikeceğinin hayalini kurarak, geçen haftaya kadar yaşadım. Cesaretim olmadığı için hep fantazilerimi süsleyen sikilmek hissi, tarif edilmez bir istek uyandırmış, artık dygularıma hakim olamaz bir hale gelmiştim.

Üniversitedeki arkadaşlarım, “Oğlum ibnemisin? Hiç kız arkadaşın yok, bizle porno izlerken kadın amı yerine erkek sikine bakıyorsun, varsa bir durum haberimiz olsun!” deyip hep ağzımı yoklamışlardır. Hatta, “Bak hepimiz bir yerlerden geldik, gurbetteyiz. Bazılarımızın kız arkadaşı var, bazılarımızın yok. Gel yarraklarımızı boşa patlatma, ver götünü, sen de rahatla, biz de rahatlayalım ve bir kız bulana kadar sikecek ibnemiz olsun!” ısrarlarına daha fazla dayanamadım. “Tamam! Madem götçü arkadaşlarınız var, tanıştırın! Ama bir şartla, ben götümden bakireyim, beni bir kişi siksin, öyle gruba sokmayın. Ne saksoyu biliyorum, ne de götten vermeyi. Biraz tecrübe kazanana kadar zaman tanıyın ki, size iyi sikilebileyim! Tabiki, iyi sikici bulun, götümün ilk sahibi olacak, ilk kez spermlerini yutturacak, unutulmaz olmasını istiyorum!” dedim.

Kabul ettiler. Ertesi gün bekar evine ilk kez bir sike meze olmaya gidiyordum. Nasıl heyecanlaydım. Tüm hazırlıklarımı yapmıştım. Kapıyı arkadaşım açtı. İçerde, Ankaranın değişik Üniversitelerinde okuduklarını öğrendiğim dört kişi daha vardı. Şok olmuştum, hepsi çatır çatır kız siken tiplere benziyordu. Organizasyonu yapan arkadaş bana, “Aşkın tüm şartlarını kabul ettik, senin durumunu anlatınca gördüğün gibi tüm popüler erkekler bile heyecanlandı. Şimdi aramızda kura çekeceğiz ve biri senin ilk erkeğin olacak. Ama gözlerini bağlaycağız, çünkü kimse deşifre olmak istemiyor. Ya kabul et, ya da git yaraksız kal!” dedi. Bu kadar kız siken erkeklerin beni arzulamasına inanamamış, iştahım, heyecanım daha da kabarmıştı. “Tamam!” dedim. Gözümü sıkıca bağlayıp, beni çırıl çıplak soydular ve karanlık bir odaya soktular. “10 dakika sonra sikicin gelecek, loş kırmızı ışığı yakacak ve senle hiç konuşmadan sikecek seni!” dediler.

Gözlerim tamamen bağlı 10 dakikanın geçmesini bekledim. Bu 10 dakika bana 10 saat gibi geldi. Derken kapı açıldı. Heyecanım doruktaydı. Şanslı sikicim gelmişti. Beni diz çöktürdü. Sanırım kendisi de sandelyeye oturdu. Ellerimi pantolonuna götürdü, ne yapmam gerektiğini anlamıştım. Hemen fermuarını açıp, taş gibi yarağını ağzıma sokmaya çalıştım. Yarağı çok büyüktü, hele kafası kocamandı. Yalamaya doymuyordum. 5 dakika sonra ilk spermlerini kana kana yuttum. Zevkten kudurmuş gibiydim, kalkıp sikicimin hiç inmeyen koca sikine oturmak istedim. Ama o beni domaltıp, daracık bakire deliğime abandı. Sikicim beni kocaman yarağıyla, bağırta bağırta 15 dakika siktikten sonra, paramparça olan göt deliğim de, sikicimin tüm tazzikiyle fışkıran spermleriyle buluşmuştu. Spermler götümün kanayan sızlayan deliğine adeta merhem etkisi yapmıştı. Yarağını götümden çıkardıktan sonra sikicime yalvarıyordum, “Ne olur kimsin söyle, ilk sikicimsin, izin ver göreyim, söz veriyorum, yıllarca seks kölen olurum!” diye. Ama hiç dinlemedi bile, hemen sikini ağzıma sokup susturdu.

O gün ağzım, midem, göt deliğim sperm banyosu yaptı. Beşinci postanın sonunda, beni kullanılmış ve atılacak bir eşya gibi, orda bırakıp çıktı gitti. Bir haftadır organizasyonu yapan arkadaşıma yalvarıyorum, “Kim sikti beni? Söyle!” diye. Pis pis gülüp, söylemiyor. Oysa geceleri götümde yanan ateşle uyanıyorum, o yarağı tekrar yalayıp yutmak, götümden hiç çıkarmamak istiyorum! Beni siken kim? Lütfen Ankaranın Üniversitelerinde okuyan arkadaşlar, beni kimin siktiğini biliyorsanız, söyleyin beni bulsun ve yeniden siksin!