Amca kızını Sikemedim, Ama Kıllı Amına Boşaldım

Slm arkadaşlar ben Konyadan Serkan. Amcamın kızıyla son yaz başımdan geçen bir olayı paylaşmak istiyorum. Onu sikemedim ama hayatımda yaşadığım en güzel gecelerden biriydi. Amcamın kızı Alanyada bir Otelde çalışıyordu ve ara sıra telefonla görüşüyorduk. Her fırsatta bana, yanına gelmemi tatil gününde beraber gezip eğlenebileceğimizi ve denize girebileceğimizi söylerdi. Ben Konyalı olduğum için Alanya bize çokda uzak değildir. Yine bir konuşmamızda ne zaman geleceğimi sordu, ben de, “Bu hafta tatil gününde gelecem, söz!” dedim. Motoruma atladığım gibi çıktım yola. Yaklasık 4 saatte vardım Alanyaya. Yolda yağmura tutulmuştum, o yüzden geç kalmıştım.

Çalıştığı Otelin önüne gittim ve amcamın kızının işten çıkmasını bekledim. Oteli Alanyaya biraz uzaktı. Saat 18 gibi işten çıktı. Beni çok sıcak karşıladı, yanaklarımdan öptü ve nasıl olduğumu sordu. Yolda yağmura yakalandığımı, çok fena ıslandığımı ve çok da yorgun olduğumu söyledim. Acıdı halime galiba, “Hadi gidelim, ben kalacağımız yeri ayarladım, yatar dinlenirsin.” dedi. Atladık motora Alanyaya geldik. Bu arada akşam beraber kalacağımız için yanına sırt çantası hazırlamış ve eşyalarını koymuştu içine. Kalacağımız yere geldik. İki kişilik ahşap evlerdi, ama içerisi güzeldi, klima, TV, duş falan hepsi vardı. İçeri girdik. “Nasılsın?” diye sordu, yağmurdan çok fena ıslandığımı, Boxer’ımın dahi ıslak olduğunu söyledim. Onu tahrik etmek istiyordum. Zaten yanına gitme niyetim de buydu. Ailelerimiz tutucu olduğu için, amca kızı ile sikişemeyeceğimizi biliyordum, ama en azından güzel bir gece geçirebileceğimizi düşünüyordum.

“Ben bir duşa gireyim.” dedim. Duş tuvaletle bir ardaydı ve odayla duşun arasında incecik bir perde vardı, bu benim için bir fırsattı. Hemen girdim duşa. Boxer’ıma kadar çıplaktım. Niyetim onu etkilemekti, çünkü şeffaf sayılabilecek perdeden bütün vücudum rahatlıkla görünüyordu, bundan emindim. Bilerek sikimi perdeye doğru döndüm yıkanıyordum. Amcakızı yatakta oturuyordu beni göremezdi, ama tam karşı duvarda duran ayna bütün vücudumu ve sikimi ona göstermeye yeterdi ve beni izlediğinden emindim. Yıkanıp duştan çıktığımda, acıktığını söyledi. Dışarıya çıktık, birşeyler yedik. Yemekten sonra “Gezelim mi?” dedi. “Tamam.” dedim. “Yat turları oluyor, gidelim mi?” diye sordu. “Kaç saat sürüyor?” dedim. “Bir saat falan sürüyor.” dedi. Aklım bir an önce ahşap evimize gitmekteydi, ama kabul ettim. 10’ar Lira verdik, yatın birine bindik, ama çok beklettiler. Yaklaşık bir saat beklemiştik ve ben sıkılmaya başlamıştım. Sonunda yat hareketlendi, bizi yaklaşık bir saat gezdirdi, ama gece olduğu için hiç birşey görünmüyordu ve çok sıkıcıydı. Bunu farkeden amca kızı bana “Sıkıldın mı?” diye sordu. “Evet.” dedim. “Limana geldik sayılır, eve gidelim de dinlen.” dedi. Neşem yerine gelmişti.

Limana geldik ve hemen motora binip evin yolunu tuttuk. Giderken de kola, çikolata, cips, sigara falan aldık. Bizde içki yoktur 🙂 Eve vardık. Ben şortumu giydim, o da banyoya geçip üzerini değiştirdi. Kırmızı çok kısa bir şort ve üzerine siyah askılı tişört gibi incecik birşey giymişti. Bacakları bembayaz ve süt gibiydi. Hafif de kiloluydu, ama çok seksi görünüyordu. Ben sıcak olduğunu bahane ederek üzerimdeki tişörtü çıkardım. Amca kızı yatağa uzanmıştı TV’de oynayan filmi seyrediyor ve cips yiyordu. Ben de yeme bahanesiyle yanına uzandım. Kendim yediğim gibi ona da uzatıyordum. Hoşuna gitmişti. Arasıra bilerek üzerine cips döküyor, alma bahanesiyle göğüslerine dokunuyordum. Çok tahrik olmuştum. Bu arada filmde sevişme sahnesi çıkınca gözlerimi kapatarak “Sen bakma!” dedi, gülüyordu. Birer sigara yaktık içtik. Çok yorgun olduğumu söyledim ve bana masaj yapmasını istedim, kabul etti. Sırtımı döndüm ve masaja başladı. Gönülsüz yapıyordu ve hiç rahatlamamıştım, “İstemiyorsan yapma.” dedim. “Yok, ama kuru kuru da yapılmıyor…” dedi, bardağa su kattı, elini hafif hafif ıslatıyor ve öylece masaja devam ediyordu. “Önünü dön.” dedi, döndüm. Birazda göğüslerime ve karnıma masaj yaptıktan sonra, “Yeter mi?” dedi.

Ben de gülerek, “Sen masajdan anlamıyorsun, dön ben sana yapayım da nasıl masaj yapılırmış öğren!” dedim. Bana sırtını döndü ve uzandı. Sırtını biraz ovaladıktan sonra korkarak ve sesim titreyerek içinde sütyeni olup olmadığını sordum. “Var.” dedi. “Öyleyse tişörtünü çıkar, böyle masaj yapamıyorum.” dedim. Tişörtünü çıkarmadı, sadece biraz yukarı sıyırdı. Beyaz sütyeni görünüyordu artık. Böyle de omuzlarına masaj yapamadığımı bahane ederek tamamen çıkarmasını istedim. Nazlanarak çıkardı. Elime su döküp yavaş yavaş vücudunda gezdiriyordum, çok hoşuna gitmişti ve rahatlamaya başlamıştı, farkındaydım. Bir iki kez bilerek elimi sütyeninin kopçasına taktırdım ve en sonunda hiç sormadan sütyeninin arkasını açtım. Hiç birşey demedi. Masaja devam ediyordum. Arada bir elime su alıyor, göğüs yanlarına dokunmaya çalışıyordum.

Bir ara bacaklarına indim, biraz masaj yaptıktan sonra şortunu iyice yukarı sıyırdım. Şortu aynen kilot gibi olmuş, iyice götünün arasına girmişti. Kalçaları tüm güzelliğiyle karşımdaydı ve kalbim çok hızlı atıyordu. Amca kızının hiç sesi çıkmıyordu, iyice rahatlamıştı. Ama benim yarak kazık gibi olmuş, dokunsam boşalacaktım. Artık herşeyi bırakmış kalçalarına masaj yapıyordum, daha doğrusu avuçluyor, okşuyordum. O anda aklımda göğüslerini de görmek ve okşamak vardı. “Yüzünü dönde birazda ön tarafına masaj yapayım.” dedim. Döndü ama sütyenini eliyle tutuyordu. “Sütyenini çek…” dedim. “Olmaz!” dedi. “Utanacak ne var ki?” dedim. “Hayır! Bu kadarı bile fazla!” dedi. Gözlerim amına kaydı, amı şortundan belli oluyordu, iyice kabarmıştı. Bundan rahatsız oldu galiba, “Neyse, yeter…” dedi kalktı ve banyoda üzerini giyindi.

Çok üzülmüştüm, bütün hevesim içimde kalmıştı. Banyodan geldiğinde göğüsleri belliydi ve sütyen giymediğini anlamıştım. Yatağına yattı, “Çok yorgunum, uyuyacam.” dedi. Benimse o kadar yorgun olmama rağmen, gözümde hiç uyku yoktu. O biraz uyur gibi oldu, ama rahat durmadım devamlı konuşuyordum ve onu uyutmuyordum. Birden yattığı yatağın baş kısmına oturdum ve “Yana kay da, ben de yanına yatayım, uykum yok bari saçınla oynayım…” dedim. Saçla oynamayı cok severim 🙂 Galiba niyetimi anlamış olacak ki, “Olmaz…” falan dedi. Ama ben yüzsüzlük yapıp yanına uzandım, saçıyla oynarmış gibi yapıyor, bir elimlede onun elini tutuyordum. Bana ısrarla kendi yatağıma gitmemi söylüyordu, ama onu dinlemiyordum. Saçını bıraktım parmaklarıyla oynuyordum. Parmağının tekinde hafif yara varmış, “Öpeyimde geçsin…” dedim ve parmağına hafif bir öpücük kondurdum. Sonra baktım ki dudağının kenarında bir çizik var, “Burana ne oldu?” dedim. “Hiç…” falan deyip geçiştirmeye çalıştı. “Oranı da öpeyim geçsin.” dedim. “Hayır saçmalama!” deyip azarladı. Ama ısrar ediyordum, “Bir kerecik öpeyim dudağından ne olursun…” falan diyordum. Ok yaydan çıkmıştı artık, niyetimi anlamıştı.

“Tamam, ama sonra yatağına gideceksin!” dedi. Kabul etmedim. “O zaman olmaz!” dedi. Ben de, “Ya tamam öpeyim, söz bir daha dokunmayacam, yanında uslu uslu yatacam!” dedim. Bu arada kalkıp ışığı kapatmıştım, “Yak geri!” falan dediysede dinlemedim. Oda çok karanlıktı. Hiç sesi çıkmıyordu, iyice nefesini hissediyordum dudaklarında ve birden müthiş bir sıcaklık hissettim, günlerdir hayalini kurduğum dudaklar ağzımdaydı. Bir süre öpüştük ve kendini çekti, “Yeter! Hadi git yat artık!” dedi. “Ama sen çok güzel öpüşüyorsun, tadına doyamadım.” dedim. Hoşuna gitmişti, tekrar yapıştım dudaklarına. Bir elimi hemen göğüslerine attım, “Olmaz! Yapma!” falan diyordu. Dinlemedim, memelerini sıktırıyordum. Dahada ileri giderek amını okşamaya başladım. Hemen elimi tutup çekti, “Bak böyle yaparsan çıkar giderim!” dedi. Çok korkmuştum, ama ne istediğini anlamıyordum, hem öpüşüyor, elletiyor, hemde ileri gitmeme izin vermiyordu. Biraz daha öpüştük, göğüslerini iyice yoğuruyordum. Bu arada biraz zorla da olsa elimi tişörtünün içine sokmuştum. Memeleri küçüktü, ama yumuşacıktı. Acayip tahrik olmuştum. Hala öpüşüyorduk. Üzerine doğru abandım, bacaklarının arasına yanaştım. Bende şort, onda şort, ama amının sıcaklığını hissedebiliyordum…

Sonunda ne zahmetle üzerindeki tişörtü çıkarmıştım, artık göğüslerini yalıyordum. O da sessiz sessiz saçımı okşuyor, inliyordu. Ama bir türlü amına dokundurmuyordu. Bu arada ben şortumu çıkartıp sikimi özgür bıraktım. Elini tutup sikime götürmeye çalışıyordum, ama kabul etmiyor, geri çekiyordu. Birden “Yeter artık!” dedi ve arkasını döndü. Götünü görünce iyice azdım ve arkasına dayandım. Ses çıkarmayınca cesaret alarak, şortunu kalçasından yana kaydırdım ve sikimi göt deliğine dayadım. Fakat bir türlü götüne sokamıyordum, çünkü kendini sıkıyordu. Ama bana bu kadarı bile yeterdi, iyice abandım ve götüne sürtünerek git gel yapıyordum. Bu arada belki razı olurda en azından götünü siktirir diye, “Seni seviyorum aşkım! Çok güzel vücudun var, götün bir harika…” diye iltifatlar ediyordum. O ise “Hadi bu kadar yeter canım, artık uyuyalım!” diye hala naz yapıyordu. Bu arada tekrar önünü döndü ve konuşuyorduk. Yine dudaklarına yapıştım ve bacak arasına yanaştım, şortunun üzerinden git gel yapıyordum, çok dolmuştum ve artık patlayacaktım.

Arada bir elimi şortuna atıp kenara çekmeye ve amını ortaya çıkarmaya çalışıyordum. Son denememde bunu başardım. Amı kıllıydı. Ve birden şaha kalkmış sikimin amına değdiğini hissettim. Tabiki çok uğraşmama rağmen amına sokturmadı orospu. Sadece sikimin başını amının dudakları arasına sürtebildim ve onun Hayır! diye bağırmasıyla boşalmam bir oldu. Bütün döllerimi amının üzerine boşalttım. Bana kızarak beni üzerinden itti ve banyoya gidip temizlendi. Ama ben rahatlamıştım. Geri geldi ve benim yatağıma uzandı, küs gibiydi. “Ne oldu?” dedim. “Birşey yok!” dedi. Galiba kendisi boşalamadığı için sinirliydi. Dudaklarından öptüm ve “Ben yatıyorum…” dedim. Ses çıkarmadı. Gittim diğer yatağa yattım. Yolun yorgunluğuyla ve boşalmanın verdiği rahatlıkla uyuyakalmışım…

Sabah 4 gibi uyandım. Amca kızına baktım uyuyor, hemen arkasına geçip şahlanan sikimi dürtmeye başladım. Uyandı ve bana kızdı. Ben de onu boşaltmak istiyordum, ama o bir türlü yanaşmıyordu. Öğlen 11’e kadar yüzeysel sevişmelerle ben bir kaç kez daha boşaldım, ama o hiç boşalmadı. Ve ben onu ne amından nede götünden sikemedim! Hatta amını bile doğru dürüst göremedim. Sonra çıktık kahvaltı yaptık, biraz denize girdik. Yüzme bilmediği için o fazla açılmadı, ben biraz yüzdüm. Saat öğleden sonra 2 olmuştu ve artık gitmem gerekiyordu, yolum uzundu. Denizden çıktık, kurulandık ve giyindik. Onu kaldığı lojmana bıraktım ve Konya yoluna koyuldum.

Şu ana kadar amca kızıyla bir daha da böyle birşey yaşamadım. Ama o gece hala hayallerimi süslüyor. Geçen telefonda konuştum, eve çıkmış, Gel de gezelim yine… diyor. Birşey olacağını zannetmiyorum, ama gidip tekrar şansımı deneyecem. Umarım bu kez amca kızını sikebilirim…